СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

26 марта 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №12(991)

…СЛУХАЙТЕ ДЕРЖАВНЕ РАДІО

Національна радіокомпанія та обласні державні телерадіокомпанії запустили спільні мовлення на об’єднаній FM-мережі. В усіх ОДТРК однакові відрізки мовлення згідно з ліцензіями.

…НА ГЕМОДІАЛІЗ ДОБАВИЛИ ГРОШЕЙ

На придбання витратних матеріалів для лікування нефрологічних хворих методом гемодіалізу обласна рада виділила на нинішній рік 35 млн. грн. замість 13 млн. Це пов’язано із знецінюванням національної валюти і збільшенням вартості медикаментів. Кошти будуть направлені в обласну лікарню, Глухівську, Конотопську, Роменську і Охтирську центральні районні лікарні, де надають спеціалізовану допомогу нефрологічним хворим.

…СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ У ГУБЕРНАТОРА

Голова обласної ОДА Микола КЛОЧКО задекларував за минулий рік 366248 гривень прибутку. Згідно з його декларацією, із вказаної суми прибутків 99,5 тис. грн. складає зарплата, 28,3 тис. грн. – матеріальна допомога, 194,4 тис. грн. – прибуток від відчуження рухомого і нерухомого майна, 44 тис. грн. – від підприємницької діяльності. У його власності – квартира площею 25 кв.м. та інше нерухоме майно 20 кв.м. Його родина – дружина і дитина – задекларували 172272 грн. прибутку. У дружини голови ОДА є земельна ділянка площею 1199 кв.м., квартира площею 47 кв.м. і автомобіль ToyotaRav 4, 2011 року випуску.

…ДЕПУТАТАМ ОБЛРАДИ ДАДУТЬ ПО 50 ТИСЯЧ

За пропозицією постійної комісії з питань бюджету облради прийнято рішення за рахунок вільного залишку коштів обласного бюджету профінансувати у нинішньому році виконання обласними депутатами своїх депутатських повноважень. На кожного народного обранця виходить по 50 тисяч гривень. Варто відзначити, що така фінансова підтримка депутатам Сумської облради надається вперше. За попередньою інформацією, депутати мають намір направити ці кошти на допомогу в АТО.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: