З 65-ї СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26 марта 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №12(991)

ПЛОЩУ ЛЕНІНА ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ

У відповідності із зверненнями громадян, міської організації «Патріоти Охтирщини» до міської ради, булла проведена процедура обговорення, відбулися громадські слухання питання щодо перейменування площі Леніна. Шляхом рейтингового голосування більшістю голосів учасників слухань було прийняте рішення повернути площі історичну назву Успенська. Щодо перейменування інших вулиць і провулків, вирішено відкласти розгляд цього питання до 01.01.2016 р.

Зміні поштової адреси та різної приватної документації, пов’язаної з нею, підлягають мешканці 35 квартир будинку та 1 юридична особа. За повідомленнями різних служб, процедура перейменування обійдеться для людей безкоштовно. Якщо комусь доведеться за щось платити, міський голова Ігор Алєксєєв зобов’язався компенсувати затрати з власної зарплати.

РОСІЮ ВИЗНАЛИ АГРЕСОРОМ

Політична еліта Охтирки, як назвали депутатів міськради на сесії, прийняла Заяву щодо підтримки Звернення Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором. «Звертаємося до всієї української та міжнародної спільноти підтримати дії української влади у прагненні повернути мир та протистояти тероризму», – йдеться у заяві. До речі, ініціатором її розгляду став депутат Володимир Лисенко.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: