Охтирська ОДПІ

31 марта 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

Охтирська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Сумській області оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного державного ревізора-інспектора відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків та ЄСВ управління доходів і зборів з фізичних осіб на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування (економічна) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, зі стажем роботи за фахом до 1 року, які вільно володіють державною мовою, чинним законодавством, нормативними актами, що відносяться до компетенції Міністерства доходів і зборів України, з досвідом практичної роботи на ПК.

Термін подання документів – 30 днів від дня опублікування оголошення, за адресою: 42700, Сумська область, м. Охтирка, вул. Снайпера, буд. 3, кімната 214.

Інформація про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади розміщена на WEB-сайтах: відділ економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради за адресою: ekonom.okhtyrka.com, Охтирської РДА http://www.oht.sm.gov.ua, газети «Роксалана» roxolana.com.ua

За додатковою інформацією щодо подання документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Охтирської ОДПІ за адресою Сумська область, м. Охтирка вул. Снайпера, буд. 3, кімната 214 або за телефоном (05446)3-11-69.

Власники нерухомості, розташованої в зоні АТО, не звільняються від подання звітності та сплати податку

Для забезпечення підтримки суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції Законом України від 02.09.2014 N 1669 визначено ряд тимчасових заходів. Проте звільнення від подання звітності та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Законом не передбачено.

Функціональні обов’язки з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в територіальних органах ДФС, що знаходяться на тимчасово неконтрольованій території Донецької та Луганської областей, покладені у межах компетенції на територіальні органи ДФС відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 07.01.2014 N 256 "Про переміщення та закінчення простою".

Про рахунки та банківські реквізити для перерахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за адресою: http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/, або у районних ДПІ.

Дохід, отриманий від надання власного авто в оренду, підлягає оподаткуванню

Якщо громадянин отримував дохід від надання в оренду рухомого майна протягом 2014 року, то він зобов’язаний задекларувати такі доходи до 1 травня 2015 року.

Дохід від надавання в оренду власного рухомого майна підлягав оподаткуванню у минулому році за ставкою 15 % та/або 17 %.

Ставка 15 % застосовувалася, якщо загальна сума доходів, отриманих у звітному податковому місяці не перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (тобто в 2014 р. – 12180 грн.);

17 % – з суми, що перевищує зазначений десятикратний розмір.

Якщо фізична особа – орендар не є підприємцем, то відповідальність за нарахування та сплату податку до бюджету несе орендодавець (громадянин, який здавав майно в оренду).

Такий орендодавець зобов’язаний самостійно нарахувати та сплатити податок до бюджету протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу. Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом року податку та нарахованого податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації.

Якщо дохід фізичній особі–орендодавцю ви виплачує орендар- юридична особа чи ФОП, то такий орендар зобов’язаний нарахувати, утримати та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб та відобразити дану виплату у податковому розрахунку за ф. № 1-ДФ за ознакою доходу «102».

До відома: з 01.01.2015 року ставки податку на доходи з фізичних осіб, визначені п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу, змінено з 15% та/або 17% на 15% та/або 20%.

Проценти та дивіденди оподатковуються військовим збором

З 13 березня 2015 року, відповідно до внесених змін в Податковий кодекс, оподаткуванню військовим збором підлягають наступні види доходів, які не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб:

- проценти, що нараховані на цінні папери, емітовані Мінфіном, та на боргові зобов’язання Національного банку України;

- дивіденди, які нараховуються на користь платника податку у вигляді акцій (часток, паїв), емітованих юридичною особою – резидентом, що нараховує такі дивіденди, за умови, що таке нарахування жодним чином не змінює пропорцій (часток) участі всіх акціонерів (власників) у статутному фонді емітента, та в результаті якого збільшується статутний фонд емітента на сукупну номінальну вартість нарахованих дивідендів;

- сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів, включаючи використані акумулятори електричні свинцево-кислотні (код 8548 10 21 00 згідно з УКТ ЗЕД), залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю (код 8548 10 91 00 згідно з УКТ ЗЕД), та брухт дорогоцінних металів, проданий Національному банку України;

- доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов’язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, за виключенням доходів, оподаткування яких прямо передбачено іншими нормами Податкового кодексу;

- інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов’язаннями Національного банку України та казначейськими зобов’язаннями України, емітованими Мінфіном, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти.

Відповідні зміни до Податкового кодексу внесено Законом України від 02.03.2015 року № 211 "Про внесення змін до Податкового кодексу України".

Охтирська ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області

Адреса: 42700, м. Охтирка, вул. Снайпера, б. 3.

Контакти: телефон (0546)3-11-69, факс (05446)3-13-03, електронна адреса: odpi1811@gmail.com.

Код органу: 1811

Податковий номер: 39507814

Керівник- Шевченко Юлія Іванівна, в.о.начальника Охтирської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області

Приймальня громадян:

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ОХТИРСЬКОЇ ОДПІ ГУ ДФС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Шевченко Юлія Іванівна

В.о. начальника

Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

Кожний понеділка

9.00-19.00

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ОХТИРСЬКОЇ ОДПІ ГУ МІНДОХОДІВ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Окрайченко

Наталія

Василівна

Голова Комісії з реорганізації

Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській

області, перший заступник начальника інспекції

Кожний четверг

9.00-19.00

Сафронов Петро Олексійович

Заступник голови Комісії з реорганізації Охтирської

ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,

заступник начальника інспекції

Кожну середу

9.00-19.00

Бойко Наталія Василівна

Заступник голови Комісії з реорганізації Охтирської

ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,

заступник начальника інспекції – начальник

Великописарівського відділення

Кожну середу

9.00 – 19.00

смт. В-Писарівка

Кулініч

Роман

Андрійович

Заступник голови Комісії з реорганізації Охтирської

ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,

заступник начальника інспекції – начальник

Тростянецького відділення

Кожний понеділок

9.00-19.00

м. Тростянець

Попередній запис на особистий прийом закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому

Попередній запис на прийом проводиться щоденно з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 за телефоном (05446) 3-14-17 та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому

Публічна інформація: (05546) 3-14-17, факсом: (05446) 3-13-03;

в усній формі можна подати запит особисто посадовим особам відділу обслуговування платників податків Охтирської ОДПІ в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 18 год. 00 хв.; у п’ятницю – до 16 год. 45 хв.).

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: