СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

1 апреля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №13(992)

…СТВОРЮЄТЬСЯ РЕЗЕРВНА АРМІЯ

Демобілізовані військовослужбовці ввійдуть до резервної армії. До неї будуть залучені ті, хто пройшов АТО і добре себе зарекомендував. Буде створено спеціальний електронний облік військовослужбовців-резервістів. До резерву першої черги ввійдуть, зокрема, ті, хто демобілізується і за станом здоров’я придатний до захисту країни. У разі потреби резервісти вливатимуться до лав Збройних сил України без участі військкоматів. Усі вони будуть приписані до частин, в складі яких воювали. Резервна армія має стати новим видом Збройних сил країни. Досвід створення таких підрозділів є у Швейцарії та Ізраїлі, які довели свою ефективність.

…БАБУСЯ ПІДПАЛИЛА БУР’ЯН І САМА ЗАГИНУЛА

Трагічна подія сталася на території Олешнянської сільської ради. 82-річна бабуся вирішила підпалити бур’ян за територією свого городу, перечепилася і впала прямо у вогонь. Старенька отримала 70% опіків і померла в лікарні. Це вже п’ята смерть у цьому році в результаті пожежі.

…ПОЧАВСЯ НЕРЕСТ РИБИ

Квітень, травень та червень оголошені місяцями охорони риби, що нереститься. Протягом цього часу рибалити можна лише у спеціально відведених місцях. У березні нереститься щука, від квітня до кінця травня – окунь, судак, лящ, короп, карась. Кожен вид риби пливе для нересту у спеціальні місця – нерестилища, переважно у заплавах річок, на трав’янистих мілководдях. У період нересту дозволено ловити рибу на спеціально відведених ділянках водойм, де нерест відбувається менш інтенсивно. У кожному регіоні представники рибохорони визначають такі місця. Любителі можуть рибалити однією вудкою і тільки з берега. Дозволяється виловити з річки до трьох кілограмів риби за добу. Забороняється промисловий вилов риби. В цей час треба забезпечити їм максимальний спокій. За риболовлю під час нересту у забороненому місці порушник заплатить штраф від 34 до 70 грн. А якщо ще й буде використовувати заборонене приладдя, наприклад, сітку чи екран, то штраф становитиме від 340 до 680 грн. Крім того, за кожну виловлену рибину доведеться заплатити окремо. Наприклад, за щуку треба вийняти з гаманця 340 грн. вийняти з гаманця 340 грн.

…ДО СУДУ ВИКЛИКАЮТЬ ЧЕРЕЗ ГАЗЕТУ

Кабмін своїм розпорядженням №41-р затвердив перелік друкованих засобів масової інформації, в яких розміщуються оголошення про виклик у суд відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання чи перебування яких невідоме. У цей перелік увійшли також друковані ЗМІ місцевої сфери розповсюдження, засновниками яких є органи обласного самоуправління. Зокрема, в Сумській області – це газета «Сумщина». Документом визначено один друкований ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження – «Урядовий кур’єр». В газеті також розміщуються повістки про виклик підозрюваного, звинувачуваного, інформація про процесуальні документи.

…ПЕРЕЙДЕМО НА ДОРОГИ З БЕТОНУ

Чиновники Міністерства інфраструктури Україні стверджують, що час асфальтованих доріг минув. Вони стають занадто дорогими для країни, адже на 70% складаються з імпортних матеріалів. Україна збирається переймати досвід найбільш розвинених країн. Так, у США 60% усіх автомагістралей складаються з бетону, у Європі – 40%. Також бетонні дороги почали активно з’являтися у Китаї, Японії, Австралії.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: