Умиємо обличчя міста разом

1 апреля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №13(992)

Міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ підписав розпорядження щодо проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» – протягом квітня-травня та день благоустрою території.

Сформовано оперативний штаб під керівництвом заступника міського голови Григорія ЮРКА у складі 17 керівників і провідних спеціалістів відділів і управлінь міськради, санітарної служби, правоохоронних органів,житлово-комунальної сфери. Затверджені заходи щодо проведення акції 1 квітня – 5 травня і днів благоустрою та з нагоди Великодня – 11 квітня, Дня благоустрою – 25 квітня.

Передбачається приведення в належний естетичний і санітарний стан території по периметру домоволодінь, підприємств, установ і організацій, ліквідація смітників, приведення в належний стан фасадів будівель, впорядкування квітників та газонів, вапнування дерев, благоустрій міських парків, скверів, кладовищ, зупинок пасажирського автотранспорту , приведення в належний стан набережної річки Охтирки, очищення та вивезення бруду під бордюрами та їх вапнування тощо.

Рекомендовано також міськрайонному центру зайнятості організувати роботу із залученням безробітних осіб до оплачуваних громадських робіт з благоустрою території м.Охтирки.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: