Художники – воїнам АТО

1 апреля 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №13(992)

Відвідувачі виставки О.І.Косарєва, Т.І.Глушкова з внучкою Каріною разом із співробітником музею Ю.М.Берестом.Член Національної спілки художників України Сергій Степанов виступив ініціатором проведення виставки-продажу картин та виробів декоративно-ужиткового мистецтва, яка відкрилася у міському краєзнавчому музеї. Виручені від продажу кошти будуть використані для допомоги воїнам АТО.

На виставці представлені картини С.Степанова, І.Шаповала, М.Шевченка, С. Жиделя, подружжя В.Бараненко і Н.Іванченко з Сонячного, І.Василевського з м.Суми, роботи майстрів І.Краснокутського, О.Жидель і С.Бєлік, вироби з патріотичною символікою від учениць школи №8.

Більше сорока картин представлено на виставці, і вже за перший день її дії було продано 12. Виставка постійно поповнюється, до неї долучаються інші художники та майстри.

Одна з відвідувачок виставки голова громадської організації «Патріоти Охтирщини» Ольга КОСАРЄВА сказала: «В черговий раз переконалася, яка багата талантами наша земля. Це невелика частинка того, що можуть показати охтирські художники. Я знаю, що у Івана Григоровича Шаповала більше двох тисяч робіт лежить у майстерні, вдома. Їх ніхто не бачить. Тому хотілося б сподіватися, що ця виставка стане першим кроком до створення повноцінної картинної галереї, такої, як, скажімо, у Диканьці чи Лебедині».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: