Плануємо вихідний день: Що переважить – пожива для душі чи для шлунку?

2 апреля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №13(992)

4 квітня в Охтирці відбудуться такі події: обласний фестиваль-конкурс юних бандуристів «Під срібний дзвін бандур» та передсвятковий Великодний ярмарок. І обидва заходи обіцяють бути організовані на належному рівні.

Першим, о 8-й годині на Торговій площі почнеться ярмарок. За багато років вперше до нього долучаються аграрії з Охтирського району і обіцяють навезти чимало всякої-всячини власного виробництва за цінами, нижчими за ринкові.

Доки ярмарок тільки завирує, у міськраді о 9-й годині почнеться конференція «Сучасні тенденції розвитку бандури» за участю народного артиста України, голови Національної спілки кобзарів Єсипка В.М., заслуженого артиста України, володаря гран-при міжнародних конкурсів, заступника завідувача кафедрою кобзарського мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, художнього керівника капели бандуристів Яницького Т.І., заслуженого діяча мистецтв, голови Сумського обласного відділення національної спілки кобзарів України Мошика М.І., магістра Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського, соліста ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, лауреата міжнародних конкурсів Сагірова Д.Ю., бандуриста-композитора, керівника гурту «Шпилясті бандуристи» Джуся Я.А.

До 10-ї години, на яку призначено урочисте відкриття фестивалю-конкурсу біля пам’ятника Тарасу Шевченку, організатори сподіваються, що відвідувачі ярмарки від торгових рядів переключаться на культурний лад, а якщо сподобається, то захотять подивитися о 16-й годині гала-концерт за участю переможців фестивалю (а учасників планується більше 250) та фіналістів шоу «Україна має таланти», «Хвилина слави», учасників багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів гурту «Шпилясті кобзарі».

Суботній вихідний день охтирчанам пропонується провести з цікавою культурною програмою і з користю при цьому: може людям вдасться зекономити кілька гривень на продуктах харчування. Аби лиш ці два заходи не заважали, а доповнювали один одного.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: