І кожній матері болить смерть чужого сина

8 апреля 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №14(993)

У міській бібліотеці відбулася презентація обласної «Книги пам’яті», в якій зібрані розповіді про воїнів АТО, жителів Сумщини, які загинули під час бойових дій. Серед них є і наші земляки, які волею долі потрапили у незвичайні і надзвичайні обставини, полягли у мирний час на цій неоголошеній, підлій війні. Кожна розповідь – щира, сповнена співпереживання з рідними і близькими загиблих. В них – пройдений шлях від народження, дитячих споминів, знайомства, найбільш яскравих, виразніших моментів до найжахливішої миті – отримання звістки про смерть.

Військовослужбовці та родичі загиблих в АТО під час зустрічі

Відкриваючи захід, директор бібліотеки А.М.Фомічова зазначила: «Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, хтось допомагає фізично, а ми, бібліотекарі, можемо допомогти морально, організовуючи подібні зустрічі, залучаючи до патріотичного виховання підростаюче покоління».

PA240042

На зустріч були запрошені рідні та близькі загиблих Руслана Білана, Олега Бірюка, Вадима Кутового, Сергія Саліпи, Юрія Бережного, а також військовослужбовці – учасники АТО, представники ЗМІ, громадськості, старшокласники. Присутні почули розповіді про кожного героя, сліз не міг стримати ніхто, адже кожне слово краяло серце.

PA240057

Редакція газети «Роксолана-максі» обіцяє на сторінках видання навіки закарбувати в пам’яті охтирчан живі історії про звичайних героїв, наших земляків. Адже крізь сльози повинно звучати рефреном – життя триває, і нам усім треба витримати цей іспит.

Окрема подяка бібліотекарям Валентині Андріївні ЯКОВЕНКО та Любові Михайлівні ГУБЕНОК за зустріч, яка надовго залишиться в пам’яті.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: