Охтирська ОДПІ

8 апреля 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

З початку року до бюджету держави від платників,яких обслуговують Охтирська ОДПІ надійшло 105,4 млн. грн

Завдяки платникам, які обслуговуються в Охтирській ОДПІ за січень-березень поточного року до Зведеного бюджету країни надійшло 105364,7 тис. грн.. До Державного бюджету збір податків та зборів складає 52852,4 тис. грн..

Значні суми надходжень Державний бюджет отримав по таких податках: податок на прибуток – 9175,6 тис. грн., податок на додану вартість – 7403,1 тис. грн., по акцизному податку – 1045,2 тис. грн..

Місцеві бюджети за три місяці поповнились на 52,5 млн. грн.. Найбільшими платежами у дохідної частині є податок на доходи фізичних осіб – 32,0 млн.грн, що складає 61% від загальної кількості надходжень; плата за землю – 9,6 млн. грн.; єдиний податок – 5,0 млн. грн..

«Нині, і в подальшому,головним пріоритетом Охтирської ОДПІ є своєчасне та в повному обсязі наповнення доходної частини бюджетів усіх рівнів, а позиція фіскальної служби націлена на відкритість та партнерства із платниками податків», – зазначила Юлія Шевченко, в.о. начальника Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, підсумовуючі роботу інспекції за 1 квартал 2015 року.

Фахівці Охтирської ОДПІ дбають про максимальний комфорт громадян, які декларують доходи, отримані протягом 2014 року

З початку кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році, Охтирською ОДПІ розгорнуто широкомасштабну масово-роз»яснювальну та агітаційну роботу. Ії основана мета – забезпечення добровільного декларування доходів громадян, досягнення взаєморозуміння з платниками податків та формування високої податкової культури населення.

«На час кампанії декларування фахівці Охтирської ОДПІ працюють у посиленому режимі. З початком деклараційної кампанії громадяни можуть отримати не лише консультаційну допомогу, а також з’ясувати усі незрозумілі питання стосовно порядку заповнення та подання декларації. У Центрі обслуговування платників податків Охтирської ОДПІ спеціалісти надають повний комплекс адміністративних, інформаційних послуг для платників, у тому числі з приймання звітності від фізичних осіб та активно роз’яснюють порядок застосування норм Податкового кодексу України »,- зазначила на нараді в.о. начальника Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Юлія Шевченко .

Для того, щоб громадяни могли звертатися до сервісного центру у зручний для них час з січня по 1 травня 2015 року запроваджено продовжений режим роботи фіскальної служби: у суботу з 9-00 до 13-00 та вечірні години – до 19-00.

Для інформування громадян з початку поточного року задіяні «швидкопливні рядки», які розміщені у центрі м. Охтирка, гучмоновці вокзалів та ринків. В місцевих засобах масової інформації ЗМІ опубліковано 19 статей, на сайтах органів влади розміщено 72 матеріали, проведено 13 виступів на радіо та телебаченні керівників та провідних фахівців Охтирської ОДПІ, проведено 24 зустрічі з декларантами, 9 засідань» круглого столу» , 13 сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія», 9 семінарів з платниками податків.

Нагадуємо, що при виникненні проблемних питань громадяни можуть звернутися за консультацією до Охтирської ОДПІ за телефоном 31417.

Сподіваємось, що громадян и свідомо поставляться до вимог Закону і своєчасно виконують свій конституційний обов’язок перед Україною.

Операції з металами звільняються від оподаткування з 31 березня

До 01.01.2017 року продовжено дію режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних та кольорових металів.

При цьому переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Так, Кабмін Постановою від 25.03.2015р. № 136 вніс зміни до своєї постанови № 15 від 12.01. 2011 р., яка була чинною до 1 січня 2015 року. Постановою №136 продовжено дію переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Постанова № 136 набрала чинності 31 березня 2015 року.

Враховуючи викладене, операції з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснювалися суб’єктами господарювання з 01.01.2015 і до 30.03.2015 підлягають оподаткуванню податком на додану вартість у загальновстановленому порядку з нарахуванням податку за ставкою 20 %. З 31 березня зазначені операції звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Сформовано нові технологічні сертифікати Акредитованого

центру сертифікації ключів ДФС

У зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.

Завантажити нові технологічні сертифікати можна за цим посиланням.

Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

Заможні пенсіонери повинні сплачувати військовий збір

Законодавчо встановлено, що військовий збір нараховується на ті види доходів, які підлягають оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб.

Оскільки, у 2015 році до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума пенсії у розмірі 3654 гривні, то сума такого доходу не є об’єктом оподаткування військовим збором.

Разом з цим, якщо сума пенсії перевищує у поточному році зазначений розмір, то частина такого перевищення включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Статтею 164 Податкового кодексу передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума пенсії (включаючи суму її індексації), отримувана платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету, якщо її розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (1218 гривень х 3 = 3654).

ДФС Сумщини викриває порушників у лавах служби

З початку 2015 року управління власної безпеки ГУ ДФС у Сумській області здійснено 73 службових та інших перевірок відносно службових осіб ГУ Міндоходів у Сумській області та Сумської митниці ДФС.

За матеріалами підрозділу в рамках протидії корупції до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 12 кримінальних проваджень, вчинених працівниками податкових та митних органів, за якими тривають слідчі дії.

Фахівцями задокументовано 3 факти отримання працівниками податкових та митних органів неправомірної вигоди. Окрім того, перевіряються факти зловживання владою та службовим становищем, перешкоджання здійсненню підприємницької діяльності та факти реалізації майна за заниженими цінами працівниками Сумської митниці ДФС.

–Робота з викриття недобросовісних працівників у лавах служби, які ставлять власні інтереси вище за державні, проводиться постійно у тісній співпраці з іншими правохоронними органами області. Ці заходи мають на меті очищення відомства від корупціонерів, – зазначив Юрій Больбіт, в .о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: