Поярмаркували скромно, але вигiдно

8 апреля 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №14(993)

Минулої суботи на Торговій площі охтирчани ярмаркували напередодні Великодня. Чесно кажучи, сподівалися на більшу кількість учасників з районних агропромислових підприємств, але через накладку – аналогічний ярмарок у обласному центрі, продавців сільгосппродукції було малувато. Однак демократичні ціни без торгових накруток згладили перше враження і вселили надію, що подібні заходи будуть проводитися регулярно і сільгоспвиробникам треба створити найсприятливіші умови для торгівлі, аби вони привозили в Охтирку побільше дешевих продуктів харчування.

Питання номера:

І як Вам базарювалося?

КОВБАТА Ігор з дружиною Наталею, садівник-аматор:

КОВБАТА Ігор з дружиною Наталею

- Ми давно уже захоплюємося вирощуванням ягідних кущів і тепер це стало додатковим видом прибутку. Привезли на ярмарок саджанці ожини, ожиномалини, крижовнику, смородини, порічки, фундука і голубики. Охтирчани, в яких є хоч невеличкий клаптик землі, цікавляться новинками, екзотичними рослинами, з цікавістю розпитують про особливості їх вирощування. А ми задоволені тим, що у людей буде втіха від отриманого урожаю.

Отич

Маша ОТИЧ продавала карасів і товстолобів з Краснопільського ставка. Дешевше, ніж на ринку, на 5 гривень.

Тетяна КОЛОДЯЖНА і Марія КУЖЕЛЬ

За ціною виробника йшла продукція Охтирського м`ясокомбінату. Менеджери з продажу Тетяна КОЛОДЯЖНА і Марія КУЖЕЛЬ задоволені торгівлею. Практично розпродали все, що брали на реалізацію. Кажуть, що людей спокушають дешевші ціни, і недорога продукція.

МЕЛЬНИК Наталія з сином Максимом:

Мельник

- Ми спеціально йшли на ярмарок, адже обіцяли дешевші ціни. Це справді так. Зараз людям жити не солодко, то економія є досить значною. Приводів порадуватись дуже мало, тому стало приємно, що тут ще й концерт співпав у часі, пісні веселять серце.

БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ Ірина, продавчиня Охтирського хлібокомбінату:

БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ Ірина

- Ми пропонуємо охтирчанам весь асортимент власної продукції підприємства за відпускними цінами, що значно дешевше, ніж у торгівельній мережі. З початку торгівлі вже тричі підвозили додаткові партії хліба і хлібобулочних виробів і все розкуповують. Це дуже приємно.

Буркун

БУРКУН Тетяна (зліва) принесла на ярмарок цуценятко – метиса лабрадора з вівчаркою. Даші РЕШЕТНИК дуже сподобалася Пуля, а її мама Юлія теж була б не проти придбати таку симпатяжку. Як вирішить глава сім`ї?

ЗАЙЦЕВА Анжела з донькою Алісою, вирощує кімнатні квіти:

ЗАЙЦЕВА Анжела з донькою Алісою

- Я взагалі дуже люблю кімнатні рослини, коли серед зими в домі буяє зелень і різнобарв’я квітів. Кажуть, що у мене легка рука, бо все, що не посаджу, легко приймається. І сьогодні якусь частину саджанців продамо

Кулінич

М.Мачула

КУЛІНІЧ Галина:

- Приїхала у відпустку з Італії, де працюю 5 років. Враження не оптимі с тичні : якщо раніше вижити було непросто, то зараз ще гірше. Порівняйте самі – в Італії при зарплаті 2 тис. євро м’ясо коштує 4 євро за кілограм. У нас при зарплаті 2 тис. грн., як у мого сина, м’ясо коштує 80 гривень. На ярмарку м’ясо і сало дешевше від базарного на 15-20 гривень, тому й купила аж 5 кілограмів.

Микола МАЧУЛА додаткового заробітку очікує від продажу кухонних дощечок, які виготовляє власноруч. Проте, бідкається, хоч і дешевий товар, та покупців мало.

Світлана ЖОЛОБ, Валентина МАКАРОВА і Віктор ПОЛОУС

СТОВ « Бакирівське», яке спеціалізується на вирощуванні свіжини, запропонувало охтирчанам свіже м’ясо і сало. Троє продавців – Світлана ЖОЛОБ, Валентина МАКАРОВА і Віктор ПОЛОУС тільки встигали відважувати товар, за яким стояла черга.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: