Художники – «ПРАВОМУ СЕКТОРУ»

8 апреля 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №14(993)

7 тис. 400 грн. було зібрано коштів у результаті виставки-продажу картин та виробів мистецтва на користь АТО, яка відбулася нещодавно в міському краєзнавчому музеї. Як розпорядяться грошима, нам розповіла голова громадської організації «Патріоти Охтирщини» Вікторія МАРКОВА:

В.МарковаЗібрані кошти будуть витрачені на потреби добровільного українського корпусу «Правий сектор». Таке рішення було прийняте не випадково, адже у цьому корпусі є чимало і охтирчан. На сьогоднішній день це єдиний добровільний батальйон, який взагалі не має ніякої державної підтримки, ці вояки не отримують статусу учасників антитерористичної операції, ні вони, ні їх рідні не мають ніяких пільг, не отримують зарплати. На власному ентузіазмі ці люди йдуть і захищають свою державу. Немаловажним фактором є те, що у виставці брали участь художники, які є прихильниками «Правого сектору», це вони були організаторами даної акції, яку ми підтримали.

Ми плануємо продовжувати свою роботу в цьому руслі, маємо намір організувати подібну виставку-аукціон, щоб виручені кошти передати військовослужбовцям ьнашої військової частини.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: