Рішення райради: фінансування шкільного харчування

9 апреля 2015 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | 5 коммент. | №14(993)

У Охтирському районі затверджено Порядок фінансування харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2015 році.

У 2014-2015 році на організацію шкільного харчування було витрачено 392,6 тис. грн. бюджетних та 79,5 тис. грн. залучених коштів. Вартість дітодня відповідно до вимог Кабміну при одноразовому харчуванні (в цінах станом на 15.02.2015) становить 7,94 грн. З районного бюджету виділено для учнів 1-4 класів по 1,8 грн. в день.

Потреба фінансування шкільного харчування із всіх рівнів бюджетів становить орієнтовно 885,111 тисяч гривень. Залучені кошти становлять не менше 20% від вартості витрат на ці цілі. Від плати за харчування звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, з числа внутрішньо переміщених осіб.

Орієнтовний обсяг фінансування з бюджету на організацію харчування учнів 1-4 класів складається з

1,80 грн. – на одну дитину в день на загальних підставах;

4,76 грн. – на дитину-сироту, із малозабезпечених сімей, переселенців АТО.

 Комментарии (5)

 

 1. Папа пишет:

  У меня ребёнок не переборчив, если голодный ест всё и доволен всем.

 2. Папа пишет:

  По словам учителей, с городского бюджета ежедневно на питание ребенка выделяют около 3 гривен. Получается около 8 грн в день: 5 грн – родители, 3 грн – город

 3. Гість пишет:

  В сельских школах дети едят лучше чем в городе и это факт!
  1,83 – это хоть какая-то доплата с райбюджета, а в городе такого нету!

 4. Зина пишет:

  Это точно. Вот мы например платим за питание ребенка 20 грн. в неделю + плюс продленка, где питание обходится 35 грн. Не малые деньги, но ребенок постоянно голодный, приходит со школы без сил, и ест дома все подряд. Говорит, что в школе котлета была не вкусная и соленая , а каша черная! Уважаемое руководство города – может вам стоит лично пройтись по школам и посмотреть чем кормят наших детей? А уже потом ” Затверджувати Порядок фінансування харчування учнів”.

 5. Мама пишет:

  Какой ужас! 1,80 грн в день на одного ребенка, это что там за питание – стакан воды и кусок хлеба ( и то наверное не целый кусок). Нет на вас Инспектора Фреймут!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: