Стало відомо, що…

9 апреля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №14(993)

…ПОМОЛИВШИСЬ, В ОДА ПОЧИНАЮТЬ РОБОТУ

Працівники Сумської облдержадміністрації робочий день починають з молитви «Отче наш». Молитовний сніданок у державній установі вже став традицією. Помолившись, чиновники потім обговорюють проповіді Ісуса Христа, про вибір у житті, про відповідальність за свої вчинки, усвідомлення різниці між добром і злом. «Такі зустрічі згуртовують нас, а спільна молитва робить сильнішими. Віра ж і єднання нині конче потрібні українському народові, – зауважує голова ОДА Микола КЛОЧКО.

…КОНТРОЛЬНИЙ ПОСТ НА КАЧАНІВСЬКОМУ ГПЗ

У перший день квітня розпочав свою роботу контрольний пост на Качанівському газопереробному заводі ВАТ «Укрнафта». Відтепер кожен крок на виробництві контролюватимуть фахівці Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області. Відповідні зміни до податкового законодавства щодо цілодобового перебування представників контролюючого органу на акцизних складах, де виробляється та реалізується нафтопереробна продукція, паливо-моторне-альтернативне та скраплений газ набрали чинності 1 квітня 2015 року. До цього такі пости існували лише на спиртзаводах та підприємствах області, що виробляють лікеро-горілчану продукцію. Мета таких контрольних постів – забезпечення повного і своєчасного надходження до бюджету акцизного податку. В.о. начальника Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Юлія Шевченко зазначила, що працівники фіскальної служби братимуть участь у проведенні інвентаризації сировини та готової продукції. Для цього фахівці пройшли спеціальне навчання щодо специфіки контролю за виробництвом та обігом нафтопродуктів і паливно-мастильних матеріалів, а також методики користування вимірювальними приладами.

…ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ГАЗ ДЕШЕВШИЙ

В останній день березня прийнято три постанови НКРЕКП: «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», така ж сама для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання та для потреб релігійних організацій. Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг знизила на 19% граничний рівень цін на природний газ для юридичних осіб. З 1 квітня промислові споживачі, а також бюджетні організації і установи платитимуть по 7200 грн. за 1 тис. куб.м. газу, а релігійні організації – по 3600 грн. за 1 тис. куб.м.

ПОКАЛЕЧЕННЫМ НА МАЙДАНЕ ДАЛИ СТАТУС ИНВАЛИДОВ ВОЙНЫ

Народные депутаты дали статус инвалида войны лицам, которые получили инвалидность во время событий Евромайдана с 21 ноября 2013 года по 21 февраля 2014 года, при условии, что они обратились за медицинской помощью не позже 30 апреля. Теперь эта категория граждан будет приравнена к инвалидам войны и в следствии со статусом иметь право на бесплатный проезд в городском транспорте, санаторно-курортное лечение, стопроцентную скидку оплаты за коммунальные услуги.

ПЛАН РАДИ ЄВРОПИ ЩОДО УКРАЇНИ

Кабінет міністрів Ради Європи (РЄ) розробив і затвердив План дій для України на 2015-2017 роки. З-поміж найголовніших завдань – узгодження визначальних українських реформ – конституційної, реформи виборчого законодавства і судової – з європейськими стандартами. У сфері демократичного управління йдеться про посилення самоврядування, зміцнення громадського суспільства, підтримку місцевих ініціатив. Пріоритетами РЄ залишається підтримка децентралізації управління та реформування місцевого самоврядування.

«ВІТАЄМО, ВИ ВИГРАЛИ АВТО»

«Вітаємо, ви стали щасливим власником новенького автомобіля ChevroletCruze», – таке смс-повідомлення одержала мешканка Мукачевого (як згодом з’ясувалося, не вона одна така). Щоб отримати авто, потрібно було виконати невелику умову – заплатити 1% від вартості автомобіля для оформлення документів. Коли жінка переказала кошти та зателефонувала менеджеру, щоб дізнатися чи отримала компанія переказ, телефон було вимкнено. Більше на зв’язок зі «щасливою» власницею авто не вийшов. Аферистів розшукують.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: