Майбутнє України – в дитячих руках: і Європа сама прийде до нас

10 апреля 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №14(993)

Євроклуб «ЄвроStella» в Охтирській гімназії працює з 2009 Року. За цей час учні взяли участь в 44-х проектах з поліпшення знань англійської мови, які проводилися в Міжнародних таборах Camp Excite та SMART. Як правило, такі сесії відбуваються найчастіше в Сумах, але географія проекту часто змінювалася і діти їздили на заняття в м.Коблево на узбережжі Чорного моря, в Карпати та на виїзні закордонні сесії в Польщу, Німеччину, Болгарію та інших країн.

Учасники школи англійської мови «Смарт» СМГО «Центру європейських  ініціатив» (

На цих весняних канікулах 21 учень з охтирських шкіл, в основному, з гімназії, протягом тижня поліпшували свою англійську мову в школі «SMART» на базі Сумського СП «Ровесник» з допомогою інтенсивного курсу занять та цікавих заходів. Десять волонтерів Європейської Волонтерської Служби з Італії, Франції, Македонії, Англії, Австралії, Бельгії та Шотландії працювали з дітьми.

Про своє тижневе перебування в таборі гімназисти розповідали жваво, один з-поперед одного, і про все відразу. В результаті вдалося дізнатися, що насамперед у таборі провели тестування для визначення рівня знання англійської мови і заняття проводилися в групах відповідно до цього. В одній групі могли виявитися і четверокласник і шестиклассник з Охтирки, Сумської Олександрівської гімназії та деяких інших шкіл обласного центру, з Глухова, Лебедина. Всі заняття були інтерактивними та передбачали безпосередню участь кожного у процесі. Таким чином долається мовний бар’єр, учасники вчаться спілкуватись та засвоювати максимальний об’єм знань та навичок. Крім практичних занять, в програмі були екскурсії, квести, конкурси, майстер-класи, зустрічі, цікаве спілкування і, звичайно ж, вечірня дискотека.

- Мені найбільше сподобалися вистави лялькового театру. Нас розділили на 5 груп по 5-6 учасників у кожній. Спочатку ми дізналися, які є літературні жанри, – комедія, фантастика, тріллер і т.д. Кожній групі треба було продумати сюжет на 20-хвилинну виставу, зробити з підручних матеріалів ляльок і костюми для них, озвучити без застосування інтернету чи якогось іншого засобу, всі звуки імітували самостійно, – розповідає Антон КРАСНОКУТСЬКИЙ. – Ляльки були із соснових гілочок, намальовані обличчя на подушечках наших пальчиків, із носків… Меж фантазії не було і, головне, дуже захоплююче.

До речі, кінцевий тест з англійської мови Антон склав на 97% з 98% максимальних. Найбільше своїми вихованцями задоволена керівник євроклубу Оксана Василівна МИРОНЯК.

- Це дуже добре, що діти мотивовані на навчання, не на оцінки, а на якість знань, а їх батьки підтримують це прагнення з молодших класів, у середній школі, бо старшокласники вже повинні мати план своїх дій у подальшому житті і знати, куди застосовувати отриманий багаж знань. У дітей закладаються з дитинства лідерські якості, росте самооцінка і виховується той рівень освіченості і культури, коли можна говорити: Хай Європа йде до нас, а ми її приймемо.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: