Таємне голосування відбулося в суді

16 апреля 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 5 коммент. | №15(994)

М.Верес30 березня в Охтирському міськрайонному суді відбулися збори суддів, на яких шляхом таємного голосування був обраний голова суду і його заступник. Головою знову став Микола ВЕРЕС, а його заступником обраний Андрій КУДІН.

Голову суду обирали з двох кандидатів. На цю посаду балотувався Микола Верес, який набрав 9 голосів з 11, і Тамара Ярошенко, якій дісталося 2 голоси. На посаду заступника балотувався Андрій Кудін, який отримав від колег 7 голосів і переміг Тамару Ярошенко, за яку проголосувало четверо колег.

Кудін А.М.Новий порядок обрання суддів на адміністративні посади і звільнення їх із цих посад встановлений змінами в законі України «Про судоустрій і статус суддів», які вступили в силу 28 березня цього року. Таким чином, тепер голова місцевого суду обирається на посаду строком на два роки, але не більше, ніж на строк повноважень судді, таємним голосуванням суддів, які працюють у відповідному суді.

Наша довідка

Андрію Михайловичу КУДІНУ – 49 років, закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Франка, на посаді судді Охтирського міськрайонного суду працює з 2000 року.

 

 Комментарии (5)

 

 1. Василь пишет:

  Господарь Охтирщини, всі інші його холопи. Коварна, алчна сука та хабарник. Він керує МВС, прокуратурой, СБУ. Начальнику СБУ колись заявив, слухай мене, якщо не бажаїшь у куфайці залишитись. Бере гроши за вирішення питань та кідає людей. Проштовхує на посади в держоргани своїх холуїв та їх діточок. Керівники всіх структур помінялимь декілька разів, лише ця недоторкана продажна подлюка незміний переможець у своєї стаї. Люстрація лише для порядних людей, його й свинячий грип не бере.

 2. игорь пишет:

  А по мне так “дикий хохол”

 3. салоїд пишет:

  “на Украине” коцап тему тянет)))

 4. игорь пишет:

  Ничего на Украине никогда не поменяется ,разве ,что опять “.1917 год” настанет,а так одно дерьмо вокруг!

 5. Доброжелатель пишет:

  я б виніс питання виборів голови суду на розгляд міста, а взагалі гидко навіть читати…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: