В Охтирській ОДПІ призначено керівника

16 апреля 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | Нет комментариев | №15(994)

Шевченко Ю.І.Наказом ДФС України 8 квітня 2015 року на посаду начальника Охтирської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області призначена ШЕВЧЕНКО Юлія Іванівна.

Наша довідка

НАРОДИЛАСЯ: 16 вересня 1971 року в м. Охтирка

ОСВІТА: У 1993 році закінчила Харківський інститут громадського харчування, здобувши кваліфікацію – економіст. У 2008 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом, здобувши кваліфікацію – магістр економіки та управління трудовими ресурсами.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ: З 1993 по 1998 рік – працювала на посадах рядового складу податкових органів, старшим державним податковим ревізором-інспектором. З 1998 по 2008 – заступник начальника відділу податкової міліції – начальник відділу податкових розслідувань, начальник контрольно-перевірочної роботи та податкового аудиту Охтирської ОДПІ. З 2009 по серпень 2014 – заступник начальника Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області. З серпня 2014 і по квітень 2015 – перший заступник начальника Охтирської ОДПІ ДФС у Сумській області та виконувала обов’язки начальника інспекції в новоствореному податковому органі. В Охтирській ОДПІ працює майже 22 роки.

ПРІОРИТЕТИ: У керівництві та взаємодії з трудовим колективом основним вважає повагу до прав та законних інтересів кожного окремо взятого працівника при організації виконання завдань, поставлених державою. Пріоритетом зовнішньої діяльності Охтирської ОДПІ з органами державної влади, правоохоронними органами та платниками податків вбачає:

- налагодження дієвої співпраці;

- дотримання законності в діяльності;

- пошуки конструктивних шляхів у вирішенні проблемних питань, які дадуть змогу наповнити бюджет та забезпечити, принаймні, нормальне функціонування всіх сфер діяльності держави та рівня життя громадян.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: