Громадянська позиція: «Ангел охоронець» почав діяти

17 апреля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №15(994)

Благодійний фонд Громадське об’єднання «Ангел Охоронець» створили охтирські волонтери, поставивши на меті – надати волонтерському руху більших масштабів і посилити його значення в суспільстві.

Ангел охоронець

«Ангел Охоронець» заснували Каракова Тетяна, Голець Денис та Конопльова Наталія, чиї послідовні зусилля по підтримці охтирчан – бійців АТО добре знані і оцінені громадою.

Перебуваючи у складі громадської організації «Патріоти Охтирщини», вони стали учасниками багатьох благодійних проектів, спрямованих підтримку армії. Настав час, кажуть активісти, розширювати і поглиблювати волонтерські ініціативи, шукати більш дієві методи і форми роботи. Саме для цього і створили новий проект, назва якого промовляє сама за себе.

Говорить Тетяна КАРАКОВА: «Ми всі усвідомили, що багато чого змінилося за останній час; усвідомили, що й самі стали іншими, перестали жити звичним,буденним життям. Відчули, що навіть маленький внесок кожної людини у спільну справу, є надзвичайно важливим. А буває, що й вирішальним. Тепер вже не суттєво, хто і звідки ти, тепер все вимірюється твоєю громадянською позицією, ставленням до подій і реальними вчинками».

КООРДИНАТИ: м.Охтирка, вул. Червоноармійська, 1.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: