Стало відомо, що…

17 апреля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №15(994)

…105,4 МЛН. ГРН. ПЕРЕРАХУВАЛИ ОХТИРЧАНИ В ДЕРЖБЮДЖЕТ

Завдяки платникам, які обслуговуються в Охтирській ОДПІ за січень-березень поточного року до Зведеного бюджету країни надійшло 105364,7 тис. грн.. До Державного бюджету збір податків та зборів складає 52852,4 тис. грн. Значні суми надходжень Державний бюджет отримав по таких податках: податок на прибуток – 9175,6 тис. грн., податок на додану вартість – 7403,1 тис. грн., по акцизному податку – 1045,2 тис. грн. Місцеві бюджети за три місяці поповнились на 52,5 млн. грн.. Найбільшими платежами у дохідної частині є податок на доходи фізичних осіб – 32,0 млн.грн, що складає 61% від загальної кількості надходжень; плата за землю – 9,6 млн. грн.; єдиний податок – 5,0 млн. грн.

… «МАЙБУТНЄ СЕЛА» ВИГРАЛО 13,5 ТИС. ГРН.

В області відбувся конкурс молодіжних проектів, на якому було розглянуто 30 заявок від молодіжних організацій, причому 10 – з районів. Хухрянська організація «Майбутнє села» отримала 13,5 тис. грн. для проведення фольклорних і етнографічних фестивалів і на культурний десант хухрянських активістів у Черкаську область, село Тубільці. Вже оголошено і наступний обласний конкурс – онлайн молодіжних ідей, у якому зможуть взяти участь не тільки організації і юридичні особи, але й звичайні неоформлені ініціативні групи. До 23 квітня на сторінці vk.com/yiuth_contest треба розмістити свою пропозицію, максимально розповсюдити її у соцмережах і після отримання позитивної оцінки конкурсної комісії протягом 3-4 днів отримати гроші на реалізацію своєї ідей. Суми грантів невеликі – 3-5 тис. грн., за суперідею – 10 тис. Реалізувати свій проект можна буде до 30 червня.

…НАМІРИ ОДА ЩОДО ТАРИФІВ

Перший заступник голови ОДА Олександр Марченко з приводу обґрунтованості підвищення тарифів на теплопостачання в Сумській області заявив: «В умовах підвищення цін на природний газ у громадян виникає багато питань щодо прозорості і справедливості формування нових тарифів. Напружена ситуація вимагає створення антикризової робочої групи, яка займеться вивченням обґрунтованості тарифів на тепло. У цьому питанні позиція обласної влади чітка: люди повинні знати, скільки і за які послуги вони платять». До складу робочої групи увійдуть не тільки представники профільних державних органів, але і експерти з енергетики, економіки.

 

 



Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: