Перемогти допомагає принцип Айки

18 апреля 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №15(994)

Сімнадцять учасників команди Охтирської Федерації з карате-до під керівництвом тренера В’ячеслава Нестеренка взяли участь у Чемпіонаті України з Айкибудо, який відбувся в харкові на базі спортивного комплексу військового університету ППО ім.Кожедуба. Силами приїхали помірятися п’ятнадцять команд з п’яти областей України.

Команда з Айкибудо разом з тренером В’ячеславом Нестеренко після чемпіонату у Харкові

У напруженій боротьбі наша команда зайняла перше загальнокомандне місце, вигравши у трьох видах виступів – це ката, кумі те і бої на палицях, а також охтирчанам дісталося п’ятнадцять перших, сім других і три третіх місця.

Наша довідка

Айкибудо – це бойове мистецтво, яке увібрало в себе вчення древніх японських шкіл. Філософія цієї бойової системи, виходячи з назви, являє собою пошук суті буття методом самовдосконалення і пізнання на основі освоєння бойового мистецтва. Використовується принцип Айки – обєднання енергій, єднання внутрішніх здібностей людини для досягнення досконалості.

Чемпіонами і призерами у своїх вагових категоріях стали Даніл Кравченко, Владислав Колесник, ЕльдарЦвик, Едуар Євсєєв, НікітаКрапівін, Діма Якубович, Анатолій Мальчиков, ДанілБільченко, Владислав Гнітій, Артем Воробйов, Іван Гавриленко, Олексій Гордієнко, МаркШигида, Єлизавета Мулявіна, Роман Дульськиц, Михайло Стороженко, Денис Крощенко. Спортсмени були нагороджені грамотами і медалями, а команда – кубком.

- Айкибудо – боротьба, в якій і нападаючий і той, хто захищається, називаються не противниками, а «партнерами», тому в ній повага до цілісності партнера є основоположним принципом. Під час відпрацювання техніки учасники постійно міняються ролями, завдяки чому на заняттях відсутні поняття переможця і переможеного, і, відповідно, немає конкуренції. Але це не стосується змагань, – розповів нам член охтирської команди.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: