Фантазія міського голови

25 апреля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 9 коммент. | №16(995)

Приблизно такий світлодіодний фонтан хотів би установити міський голова Ігор Алєксєєв на місці знесеної рекламної «бандури» на пл.Успенській ( колишній пл.Леніна), тільки по центру – щоглу з державним прапором, яка зараз знаходиться біля альтанки.

З допомогою комп’ютера ми зробили такий монтаж і ось що вийшло. Вам подобається?

Фонтан

 Комментарии (9)

 

 1. Василиса пишет:

  Иван нагло врет! Стоимость работи по плитке- 159,0 т.гр. И квадратури почти в половину больше.

 2. Андрей пишет:

  поддерживаю предложение Ани,только кто прислушается к мнению горожан!просим Роксолану донести наше мнение меру!

 3. аня пишет:

  Предлагаю флаг с флагштоком перенести на площадь (на место где была бандура) + посадить цветы. А на месте флага на площадке возле Кнежи сделать фонтан. Там гуляет много людей и он там будет к месту.

 4. Иван пишет:

  Если тротуарную плитку возле альтанки переложить оценили в 300 000 грн. Там максимум 400м.кв. Стоимость за м.кв. 750 грн!!!. То фонтан оценят в 2 млн. Не нужно нам такое чудо.

 5. Охтирчанин пишет:

  А цікаво… Він заплатив за оренду землі, що на площі стяла його “бандура”? Мабуть у Вашій газеті писали, що жодного разу не заплатив за оренду землі а може на Охтир. порталі. А що “екс” мер міста не сплачує податки?

 6. Охтирчанин пишет:

  Чи хоч одна людина знайдеться в місті, що підтримає таку безглузду ідею? А чому не прибрати оті бандури в міському чи заводському парку і там зробити фонтан? Скільки ж потрібно тому Кас яненку? В нас що влади немає, щоб навести порядок? Пройдіть по місту і запитайте у людей не байдужих до того, як буде у нашому місті.

 7. римма пишет:

  Не подобається. Коли прибрали бандуру стало краще їздити. тепер нічого не заважає під час руху. Тільки клумба або щось невисоке, не вище 20-30 см.

 8. михаил пишет:

  это только в нас Ахтырки могут придумать смешно

 9. Олександр пишет:

  З точки зору безпеки руху-безглузда фантазія. У нас і так на площі створили постійну потенційну аварійну ситуацію при організації руху по колу автомобілів. І з року в рік намагаюсь обминути проїзд плоші, якщо це можливо. Дебіли…
  Одну маячну прибрали, давайте замайстрячим наступну!!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: