МИ – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

26 апреля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №16(995)

У місті триває всеукраїнська акція «За чисте довкілля», в ході якої вже ліквідовано 4 стихійних звалища по пров. Кубанському, вул.Молодіжній, Петровського, пров. Ярмарковому, звідки вивезено 66 кубометрів сміття. Роботи обіцяють продовжувати.

P1570158

Сподіваємось, що і територія колишньої школи №7 буде звільнена від сміття, бо вона вже перетворилась на ще одне стихійне звалище.

 Комментарии (3)

 

  1. Люси пишет:

    За вивоз мусора должны платить все. И тогда не важно где ты живешь,выноси мусор в любую близстоящую мусорку , не важно где человек прописан в каком уголке города живет

  2. Ахтырчанин пишет:

    Пока за чистоту в городе не будет отвечать исполком, а вывоз мусора за счет муницепальных властей (стоит это практически копейки по-сровнению с достатками верхушки власти города) мы будем жить постоянно в мусоре. Это же уму непостижимо, за то чтобы жить в чистоте нужно заплатить, и не просто заплатить, а тому заплатить, кто на этом наживается. На этой городской проблеме строятся постоянно хитроумные планы, чтобы как можно больше обобрать граждан Ахтырки.

  3. Охтирчанин пишет:

    Чому за вивіз сміття платять тільки житлі багатоповерхових будинків? А в часному секторі немає сміття? Повині всі платии за вивіз сміття. І це повині вирішити депутати мскої ради на чолі з головою Алєксєєвим. А то сам відвози відходи на міський смітник я б і талон би не вимагав. Спасибі, що привезли туди, а не кинули комусь під забор або в закинутий двір.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: