Гонки з мигалками + відео

27 апреля 2015 | КРИМІНАЛ | 10 коммент. |

25 квітня 2015 року близько 3 години ночі в м. Охтирка по вул. Жовтневій працівниками взводу дорожньо-патрульної служби із забезпечення супроводження роти ДПС ДАІ УМВС України в Сумській області, був помічений автомобіль «Субару», який здійснював різке маневрування, чим викликав підозру у правоохоронців.

IMG_0943

Інспектор ДАІ подав сигнал про зупинку але водій проігнорувавши його вимогу, продовжив рух в напрямку Полтавської області. Наряд прийняв рішення про переслідування цього автомобіля. Дану інформацію було передано до чергової частини УДАІ, яка в свою чергу проінформувала оперативного чергового УДАІ Полтавської області, які зорієнтували всі наряди ДАІ двох областей на затримання даного автомобіля. Надалі «гонки» продовжились на автошляхах Полтавщини, де на 7 км автодороги «Котельва – Федоряче – Пархомівка» автомобіль правопорушника було заблоковано патрульними автомобілями. Але втікач намагаючись уникнути відповідальності, спробою втечи, пошкодив транспортні засоби інспекторів ДАІ.

IMG_0930

Згуртованими діями правоохоронців водія все ж таки було затримано, ним виявився мешканець м. Охтирка, який цього дня відмічав свій 34 день народження та перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

IMG_0942

На місце події була викликана слідчо-оперативна група.

 Комментарии (10)

 

 1. аноним пишет:

  кто знает кто хазяин маршрута сумы-комыши?

 2. Аноним пишет:

  Смотрите люди за собой.все такие честные и порядочные.аж тошно!у каждого человека в жизни были ситуации которые его не красят. Обсуждать чужую проблему конечно проще чем свою.

 3. Игорь Бабич пишет:

  Спасибо всем за внимание.

 4. Иван пишет:

  А у нас всегда так. Местная пресса только напишет о случившемся – а чем оно все закончилось – тишина. Кража нефти с нефтепроводов – кого-то наказали? незаконная табачная фабрика на бывшем засолзаводе. Все покрыто мраком и тайной!!! Нет у нас в стране правосудия !!! все покупается все продается!

 5. 2865 пишет:

  И все таки, какие благородные существа – люди. Готовы грязью поливать до посинения и делать с мухи слона, не зная самой сути. То что это автомобиль Бабича еще ничего не значит. Машину угнали из под подъезда, а сам Бабич узнал об этом только под утро. Так что не стоит засорять интернет тем, к чему вы не имеете никакого отношения. И не надо лезть в чужую жизнь, разберитесь сначала в своей.

 6. Комсомол пишет:

  Ніка – у державного реєстратора 50 відсотків на мамашу Бабіч і 50 відсотків на Марочко. А ще є кредитор Жолоб Денис. (Поцікався у людей котрі працюють в цій шарашкіній конторі).
  А в той день він був не стільки п’яний скільки під дією наркотичних засобів!!!
  Питання вже “вирішене” і Бабіч обійшовся лише штрафом.
  Прохання до газети Роксолана, зробіть запит щодо цієї ситуації, нехай дадуть відповідь чим це все закінчилося і чому Ігорьок вже їздить по нашому місту на іншому авто. Чи за таке права не забирають?????

 7. Ника пишет:

  Шановний добродій – піонер, якщо, ти дійсно піонер, то не треба базікати дурним язиком. По перше, Бабич Ігор не не керує маршрутками, про це можна поцікавитись у державного реєстратора. А саме головне, що він не має жодного відношення до транспортної компанії “АЛЬЯНС”. Тож не треба розповсюджувати плітки. А водії в компанії “АЛЬЯНС” чемні і з повагою ставляться до кожного пасажира, тим більше до дітей. А якщо у тебе є якісь претензії до Бабича, то будь гідним чоловіком, і скажи йому про це, а не прикривайся псевдонімом. І ще, якщо ти нормальна і грамотна людина, то маршрутками людей перевозять, а не доставляють як груз. То ж моя порада, не будь тріпачем.

 8. Пионер пишет:

  Це хто за мене пише на псячому гавкотi?

 9. Пионер пишет:

  Бабич Игорь хозяин маршруток по городу “Альянс”. Вот кому мы доверяем свою безопасную доставку нас и наших детей.

 10. =-0987 пишет:

  Отлично сработала милиция. Ще б біля площадки Кнежа ловивить таких нетверезих водителей, їх там кожен день дуже багато.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: