Таланти родини Кравченків

30 апреля 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 1 комментарий | №17(996)

Клавдия КравченкоУ цьому році виповнюється 45 років творчої діяльності відомому і в Охтирці, і за її межами хореографу Клавдії Георгіївні Кравченко.

Щороку до сотні вихованців відвідують її заняття, вчаться танцювати, а скільки дітей пройшли через її душу за весь цей час?!. Не обов’язково з них всі стають майстрами хореографії, але уміння танцювати додає людині життєрадісності, натхнення, відкритості і щирості. Тих, хто має хист до танцю, Клавдія Георгіївна удосконалює в ансамблі «Мальви», якому уже 20 років, та у зразковому колективі «Жарт».

Кравченко у станкаЗараз цими колективами керують її доньки Ярослава і Альона. Обидві доньки пішли маминою дорогою, як і вона сама колись пішла дорогою своєї мами – відомої Надії Балашової. Дівчата закінчили Сумське вище училище культури і мистецтв ім.Бортнянського, молодша Альона продовжила навчання в Сумському педінституті. Син Ярослави Богдан закінчив Харківську академію культури, танцює у Великому Слобожанському ансамблі пісні і танцю і вже гастролює з колективом по світу. «Ось тільки нещодавно приїхали з В`єтнаму, в травні збираються у Бельгію. Внуку дуже подобається займатися хореографією і в нього це класно виходить. Пробуємо прививати любов до танцю і Альониному Данілу. Йому тільки 10 років, але вже є успіхи, – ділиться сімейними досягненнями Клавдія Георгіївна. – Один тільки чоловік не танцює, бо на баяні грає».

Ми вітаємо всю творчу родину Кравченків з Міжнародним днем танцю, бажаємо і їм і всім їхнім вихованцям, натхнення, незгасного ентузіазму, заслуженого визнання і успіхів, побільше перемог у майбутніх конкурсах.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Игорь пишет:

    Прошу Вашу газету передать мои поздравления и пожелания удачи моему любимому хореографу, руководителю ансамбля бальных танцев в ДК Промсвязи, нашей Клавдии Георгиевне (1977-1979 годы).

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: