Обласна прокуратура інформує

7 мая 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №18(997)

Недобудована Охтирська ЦРЛНа будівництві ЦРЛ вкрали мільйон Колишньому заступнику начальника капітального будівництва Сумської облдержадміністрації прокуратура Сумської області повідомила про підозру в здійсненні злочину, передбаченому ч.5 ст.191 (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Встановлено, що між управлінням капітального будівництва (УКБ) Сумської ОДА і ООО був заключений договір на капітальне будівництво Центральної районної лікарні в Охтирці. Заступник начальника УКБ, згідно з посадовими обов’язками, забезпечував контроль за дотриманням правил ціноутворення в будівництві та здійснював приймання виконаних робіт. Зловживаючи своїм службовим становищем, в інтересах ООО чиновник підписав акти приймання виконаних робіт, в які була включена вартість уже оплаченого раніше обладнання. В результаті цього ООО було безпідставно перераховано більше 1 млн. грн., чим державі нанесено збитків у особливо великих розмірах.

Досудове слідство продовжується. Зараз прокуратура Сумської області звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного засобу у вигляді утримання під вартою.

 

 Комментарии (1)

 

  1. bendera пишет:

    куда наша милиция и прокуратура смотрит, забор в больнице разбирают, люки украли. Гаражи которое строили для скорой помощи сдали в аренду под СТО. Охрану уволили, скоро кирпич и окна начнут снимать .

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: