Стало відомо, що…

7 мая 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №18(997)

…СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДИПЛОМ

Згідно з прийнятою урядом постановою, гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто не дорожче 34 грн.

В дипломі молодшого бакалавра, бакалавра і магістра повинна бути написана назва документа про вищу освіту, прізвище, ім’я та по-батькові випускника, назва вузу, який видав диплом, рік закінчення вузу. Крім того має бути вказана інформація про кваліфікацію випускника (отримана ступінь вищої освіти, спеціальність і спеціалізація), серія та реєстраційний номер диплома, дата його видачі, назва посади, підпис, завірений печаткою, прізвище та ініціали керівника вузу, а також інформація про легалізацію документа про освіту.

…ПРИМІСЬКІ ПОЇЗДИ ПОДОРОЖЧАЛИ

В зв’язку з підвищенням тарифів на перевезення поїздами приміського сполучення в середньому на 30%, з 28 квітня вартість проїзду у приміських потягах змінилася. Відтепер, аби дістатися з Сум до Охтирки поїздом, треба заплатити 9 грн. 60 коп., до Смородиного – 7 грн. 05 коп., до Лебедина – 8 грн. 45 коп., до Краснопілля – 6 грн. 15 коп., до Білопілля – 6 грн. 48 коп.

…ОДА ТАРИФИ НЕ ВСТАНОВЛЮВАТИМЕ

Облдержадміністрація відмінила практику узгодження вартості перевезень пасажирів по кожному конкретному маршруту. Відтепер повноваження ОДА будуть вичерпуватися затвердженням єдиного граничного тарифу для всіх пасажироперевізників, за межі якого вони вийти не зможуть. Вони зможуть тільки, враховуючи місцеві умови, в рамках цього тарифу встановлювати нижчі ціни за проїзд. Головне, щоб якість послуги відповідала потребам пасажирів.

…ДОРОЖНІ ПЕРСПЕКТИВИ НЕ РАДУЮТЬ

Перший заступник голови ОДА Олександр МАРЧЕНКО проінформував, що на ремонт доріг у Сумській області необхідно більше 2 млрд. грн. за розрахунками минулого року. Проте з держбюджету для обласної Служби автомобільних доріг передбачено тільки близько 85 млн. грн. Це на ямковий ремонт та експлуатаційне утримання. А на середній, поточний і капітальний ремонти передбачається ще 102 млн. грн. На ці гроші планується, перш за все, ремонт дорожнього покриття в напрямку «Суми-Харків». Проте ще жодної копійки з держбюджету в область ще не прийшло, тому роботи не починались. З приводу доріг, які відносяться до відомства органів місцевого самоврядування, мобілізувати кошти на них потрібно на місцях.

…ДВІ ТИСЯЧІ ПРОЛЮСТРУВАЛИ

За період люстрації, що триває в Україні уже півроку, посад позбулися майже дві тисячі чиновників. 500 з них були відправлені у відставку примусово, решта звільнилася за власним бажанням.

Закон про люстрацію вступив у силу у жовтні минулого року. Його положення забороняють займати багато державних посад чиновникам, які працювали при режимі Януковича, а також співробітникам радянських спецслужб і корупціонерам.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: