Вдові кавалера трьох орденів Слави відрізали газ

7 мая 2015 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | 3 коммент. | №18(997)

М.ХоменкоМарфа Євсіївна ХОМЕНКОвдова кавалера трьох орденів Слави мешкає у селищі Чупахівка. Вже 21 рік як вдова, отримує 1455 гривень пенсії і користувалася 100-процентною пільгою на оплату за газ, аж поки чомусь без попередження почали приходити квитанції на повну проплату, без урахування пільг.

Жінка почала писати запити, чому так сталося і що їй залишається робити? Але отримує тільки відписки, що її заява переадресовується з однієї інстанції в іншу.

А конкретно, скільки залишилося пільг, ніхто не скаже. Напередодні Дня Перемоги до Марфи Євсіївни прийшли з газової служби і відрізали її будинок від газопостачання. Тепер виручає тільки електрочайник, в якому вона гріє для себе чай і пристосувалася зварити яйце. Напередодні свята зателефонували старенькій із селищної ради, попередили, що прийдуть вітати. А чи хтось подумав, що найкращим і справедливим вітанням було б відновлення газопостачання і з’ясування врешті-решт, непорозуміння з пільгами чи оформленням субсидії.

 

 Комментарии (3)

 

  1. Мария пишет:

    Бабушке газ подключили 8 мая, теперь она может себе приготовить покушать по-нормальному. если бы Роксолана не пропечатала, никто бы за нее так и не заступился

  2. прохожий пишет:

    Да им по хрену , что она кавалер трёх орденов , наверное за Бандеру мстят.

  3. Пионер пишет:

    От якби той кавалер мав хреста “Велика Нiмеччина” то вдову б шанували б.А так.Кому потрiбна ота “ватна” бабця?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: