Хабарників – за грати: так купуються високі посади

8 мая 2015 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №18(997)

Начальник одного з обласних управлінь Держслужби Геннадій В., коли відчув, що під ним захиталося крісло, надумав вирішити це питання з тодішнім губернатором Володимиром Ш. Вислухавши прохання про подальше перебування на посаді, губернатор направив його до своєї помічниці – Ірини Т. З нею вони домовились, що за 2 млн. грн. вона посприяє, аби Геннадій В. залишився на своїй посаді.

Першого разу чиновниця передала Геннадію В. реквізити одного з благодійних фондів, який займається допомогою для бійців АТО. Він перерахував гроші і приніс підтвердження – квитанцію про оплату. Як пізніше встановило слідство, майже на всю суму чиновниця закупила різного товару, починаючи від офісного паперу до побутової техніки. Другий транш був уже готівкою в розмірі 117 тис. грн. Гроші передавалися в кабінеті чиновниці, де вже було встановлене відеоспостереження. (До речі, після того, як Ірину Т. затримали, відео виклали в Інтернет). Ось в цей момент було добре видно, як пан В. хвилюється, чому його питання досі не вирішене. Ірина його заспокоює і обіцяє позитивний результат при отриманні решти грошей. Перед передачею третього траншу, озвученої в якості хабара суми в розмірі 300 тис. грн., Геннадій В. заявив про це в правоохоронні органи. Сумську чиновницю затримали з міченими грошима в її робочому кабінеті співробітники СБУ і генпрокуратури.

Зараз триває судовий процес над екс-чиновницею. Але на думку адвоката Геннадія В., крім Ірини, на лаві підсудних повинні знаходитися і колишній губернатор Володимир Ш., і директор фонду, на рахунок якого перераховувались гроші. Їх Генпрокуратура вивела із справи, мотивуючи тим, що за результатами слідчо-оперативних заходів причетність інших осіб до інкримінованим Ірині Т. карним правопорушенням не підтвердилась.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: