Рейтинг українського паспорту

10 мая 2015 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №18(997)

Паспорт України посів 37-ме місце із 80-ти у рейтингу найвпливовіших у світі документів, що посвідчують особу.

Такі дані фінансової компанії "Arton Capital", що спеціалізується на наданні послуг багатим людям в отриманні кількох громадянств.

Дослідження показує, який паспорт дозволяє його власникові досягти найбільш глобальної мобільності на підставі того, скільки країн світу вони можуть відвідати без візи. Згідно з даними “Arton Capital”, Україна з показником безперешкодного доступу до 96 країн "обскакала" такі країни, як Боснія і Герцеговина, Нікарагуа й Албанія. Водночас Молдова (97), Чорногорія та Росія (по 98) трохи випереджають за цим показником український паспорт. Очолили ж рейтинг паспорти США та Великої Британії, які дають своїм власникам безперешкодний доступ до 147 країн.

Наступні сходинки топ-5 рейтингу поділили Франція, Південна Корея, Німеччина — 145 країн; Швеція, Італія — 144 країни; Данія, Сінгапур, Фінляндія, Японія, Люксембург, Нідерланди — 143 країни; Швейцарія — 142 країни. "Паспорти найбільш густонаселеної країни у світі, Китаю, пропонують своїм власникам швидкий доступ до 74 країн. Індійським паспортам не так пощастило — простий доступ до 59 країн", — зазначено у дослідженні.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: