Чи то якась примара, чи якийсь Хома?

21 мая 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №20(999)

На городах люди ставлять опудала, щоб розлякувати птахів, бажаючих поживитися молодим соняшниковим насіннячком ми першими ягодами.

IMG_4906Це нам звично і зрозуміло. Кого лякають розставлені в усіх куточках парку біля «Кнєжі» дерев’яні опудала – незрозуміло. Років десять тому, коли студенти мистецьких факультетів приїздили в Охтирку на свій пленер і за кілька днів повирубували з колод хто на що здатний, то виставлені на огляд місцевих жителів дерев’яні фігури були доречні. Минав час, погодні умови не сприяли збереженню витворів студентських рук, адже вони не були призначені для тривалого використання у вигляді садово-паркової «оздоби». Ніхто не обробляв деревину спеціальним розчином, не лакував, не доглядав. І дерев’яні істукани давно перетворилися на опудала, які ніяк не додають парку естетичного вигляду. Особливо тепер, коли ведеться реконструкція парку, – чорні, порепані, струхлі від часу колоди варто було б прибрати.

Якщо вони мають якусь цінність, то, може, треба створити компетентну комісію з числа місцевої інтелігенції мистецтвознавців, які могли б визначити їх художнє значення та придатність до подальшого стояння в парку .

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: