Питання, на які поки що немає відповіді

21 мая 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №20(999)

До чого долежаться гроші?

9 мільйонів гривень лежать на рахунках міського бюджету. Це гроші, які повинні використовуватися цілеспрямовано на виконання Програми соціально-економічного розвитку міста. Але не використовуються своєчасно. «Чому», – питає міський голова Ігор Алєксєєв у головних розпорядників коштів? Поки що у відповідь тільки відмовки.

Чому до армії не придатні?

На черговій апаратній нараді заступник головного лікаря з материнства і дитинства Охтирської ЦРЛ Людмила Загребельна доповіла про стан здоров’я школярів. Міський голова поцікавився, чому 70% учнів шкіл вважаються абсолютно здоровими, а коли доведеться йти в армію, то виходить що 99 призовників непридатні до військової служби через стан здоров’я. В чому причина, відповіді не прозвучало.

Чи розворушать «осине гніздо» в Климентовому

З приводу публічного звернення жителів громади села Климентового, надрукованого в «Роксолані» у минулому номері, стало відомо, що підписане спільне розпорядження т.в.о. голови райдержадміністрації Романа Бублика і голови районної ради Сергія Киричка. У відповідності з ним створена робоча група, яку очолив заступник голови райради Василь Шевченко. До складу групи увійшли керівник апарату РДА Володимир Гузь, керівник апарату райради Олексій Гопко, начальник міськрайонного управління Держземагенства Микола Арєхов, голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, екології і земельних відносин Іван Соболєв, депутати райради Сергій Котляревський і Олександр Цибулько, депутат Староіванівської сільської ради Святослав Герасименко.

Наразі робоча група звернулася з листами до тих організацій, які згадувалися у зверненні громадян, та до земельних організацій щодо пояснення ситуації.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: