В облуправлінні юстиції – новий керівник

21 мая 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 1 комментарий | №20(999)

У конкурсі на заміщення цієї посади взяло участь 15 чоловік. Переможцем стала Ірина Свистун

І.СвистунНаша довідка

Ірина Петрівна Свистун

Народилася в 1974 році.

Освіта: Українська академія банківської справи, дві освіти: економічна і юридична. Кандидат юридичних наук.

Кар’єра: в управлінні юстиції працює з 2001 року. Почала з посади спеціаліста І категорії, потім була провідним спеціалістом, заступником і начальником відділу державної виконавчої служби, з 2007 року очолювала державну виконавчу службу області.

Відзнаки: нагороджена Почесним знаком Міністерства юстиції України, відзнакою «За бездоганну службу в органах державної виконавчої служби», Подякою Кабінету Міністрів України, почесними подяками облдержадміністрації і Спілки юристів України.

Перевірка: пройшла процедуру люстрації, яка підтвердила, що її витрати і матеріальне становище відповідають отриманим доходам.

Сімейний стан: заміжня, виховує трьох дітей.

 Комментарии (1)

 

  1. Петр пишет:

    Шановні охтирчани та жителі Сумської області. Якщо у вас є бізнес, не важливо, великий чи малий, ви повинні знати, що в нашому місті діє добре організована злочинна група, яка грабує, принижує та залякує людей з ціллю отримати повний контроль над вашими прибутками, щоб отримувати стабільні «відкупні» від кожного із вас.http://korespondent.in.net/obshhestvo/organizovana-zlochinnist-po-ohtirski.html

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: