Стало відомо, що…

22 мая 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №20(999)

…Свято вишиванки організує музей

23 травня 2015 року о 10 годині ранку КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» запрошує Вас на свято вишиванки.

До Вашої уваги будуть представлені музейні експонати: сорочки, рушники, серветки, паски, скатертини, підзори, фрагменти вишивки XVIII – XX ст.

У Вас буде унікальна можливість надана професійним фотографом: сфотографуватися з музейним експонатом; зустрітися з охтирськими майстринями; переглянути приватні колекції вишивок.

При бажанні Ви зможете перезняти візерунок з музейного експонату для відтворення вишивки; переглянути відео сюжети, які розкажуть про історію української вишивки та її значення у житті українців.

Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записомза адресою вул. Жовтнева, 10, або за телефоном (05446) 2 – 46 – 33.

…Начальник сумських тюрем сяде й тюрму

Прокуратура Київської області завершила досудове розслідування і направила до суду звинувачувальний акт по кримінальному провадженню відносно начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області, який систематично вимагав гроші у своїх підлеглих за сприяння в роботі. Полковника затримали під час отримання чергового хабара від підлеглого в розмірі 2500 доларів США за те, аби залишити його на посаді. Задокументовані факти отримання неправомірної вигоди начальником пенітенціарної служби Сумщини на загальну суму 75 тис. грн.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: