У мера – новий заступник

27 мая 2015 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 3 коммент. | №21(1000)

Наша довідка

МАРТИМ`ЯНОВ Сергій ВолодимировичМартимьянов Сергій Володимирович

Народився: 30 липня 1984 року в м.Тростянець Сумської обл.

Освіта: Харківський національний автодорожній університет.

Робота: 2006-2007 рік – майстер філії «Охтирський райавтодор» ДП «Облавтодор», з 2007 року – провідний інженер відділу технічного контролю та якості Служби автомобільних доріг України в Сумській області.

Військова служба: в 2014-2015 роках проходив службу за мобілізацією в Сумському прикордонному загоні. Має статус учасника бойових дій.

Сімейний стан: одружений.

 Комментарии (3)

 

 1. Петр пишет:

  Шановні охтирчани та жителі Сумської області. Якщо у вас є бізнес, не важливо, великий чи малий, ви повинні знати, що в нашому місті діє добре організована злочинна група, яка грабує, принижує та залякує людей з ціллю отримати повний контроль над вашими прибутками, щоб отримувати стабільні «відкупні» від кожного із вас.http://korespondent.in.net/obshhestvo/organizovana-zlochinnist-po-ohtirski.html

 2. bendera пишет:

  Интересно, почему этот год городские активисты не ставили песочных пасочек с цветочками возле ям на городских дорогах ? Ям же не поубавилось.

 3. bendera пишет:

  Я думаю нам и одного дорого-строителя у власти хватит. Если так руководить как дороги ремонтировать , я нашему городу не завидую .

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: