НОВИНИ

29 мая 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21(1000)

ЦЕРКВА ПОДАТКУ НЕ ПЛАТИТИМЕ

Верховна Рада звільнила релігійні організації від збору на нерухомість. Тепер церквам не треба буде платити податку за об’єкти, які вони використовують відповідно до своїх статутів, а також за ті, в яких діють засновані нині доброчинні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо).

А от за приміщення, які належать релігійним організаціям і в яких вони проводять виробничу або господарську діяльність, платити збір за нерухомість таки доведеться. Такою, до речі, є і
світова практика.

ЖУРНАЛІСТІВ ЗАХИСТИТЬ КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС

Народні депутати внесли зміни до Кримінального кодексу України, що стосується посилення гарантії законної професійної діяльності журналістів. Цей закон встановлює кримінальну відповідальність за погрози працівникам ЗМІ, спроби замаху на них, насильство щодо журналістів, пошкодження їхнього майна, захоплення їх як заручників. За погрозу журналісту вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням його майна, згідно з новою статтею 345-1 зловмиснику передбачено тюремний термін від трьох до семи років. Такий самий строк загрожує за ці дії, вчинені щодо близьких родичів працівників ЗМІ.

Також ця стаття передбачає покарання за умисне заподіяння журналісту чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень – обмеження волі від двох до п’яти років або позбавлення волі на строк від двох до шести років.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: