Охтирська ОДПІ

2 июня 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

ЦОП Охтирської ОДПІ надає якісні послуги платникам податків

На обліку в Охтирській ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області знаходиться близько 6 тисяч платників податків, в тому числі близько 2 тисяч юридичних осіб та більше 4 тисяч фізичних осіб.

З метою сприяння надання якісних адміністративних послуг в Охтирській ОДПІ у червні 2012 року було відкрито Центр обслуговування платників. З кожним роком все більше платників податків користуються послугами, що надаються в центрі та отримують важливу інформацію для успішного ведення бізнесу та співпраці з фіскальними органами.

У Центрі обслуговування платників надаються 16 адміністративних послуг. Так, за період з 01.01.15р по травень 2015 року в Центрі обслуговування платників надана 2408 адміністративна послуга, в т.ч.:

-1338 облікових карток платників податків;

- 190 довідок про відсутність заборгованості;

-280 витягів платників єдиного податку;

- 300 – зареєстровано КРО;

- 42- взято на облік РРО.

Для зручності платників, відділ реєстрації платників Охтирської ОДПІ запрошує у Центр обслуговування представників акредитованого Центру сертифікації ключів, які забезпечують на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних ключів платникам податків для подання електронної звітності через мережу Інтернет. З початку року видано 248 електронних ключів.

Фахівці Охтирської ОДПІ й надалі будуть намагатись створювати усі необхідні умови для комфортного отримання адміністративних послуг платниками податків та налагодженню успішної співпраці з ними.

Плануєте продавати пиво- подбайте про ліцензію

З 1 липня 2015 року пиво буде відноситися до алкогольних напоїв. Роздрібна торгівля якими здійснюється за наявності ліцензій. Тому для продажу пива потрібна буде ліцензія.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить:

-на території міст – 8000 гривень на кожний електронний контрольно-касовий апарат або книгу обліку розрахункових операцій;

-на території сіл і селищ – 500 гривень на кожний електронний контрольно-касовий апарат або книгу обліку розрахункових операцій.

Поряд з цим, для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міста Києва на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію становить 8000 гривень.

Нагадуємо, що законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на реалізацію пива, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на продаж алкоголю.

До відома платників податків та громадян!

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян, які телефонують до Контакт-центру ДФС з мобільних телефонів, розглядається можливість впровадження єдиного мобільного номера для абонентів мобільного зв’язку Лайф, Київстар та МТС-Україна, із збереженням існуючого багатоканального номера Контакт-центру ДФС. Вартість дзвінків до Контакт-центру ДФС на такий номер здійснюватиметься відповідно до встановлених тарифів зазначених операторів мобільного зв’язку.

Для визначення думки суб’єктів господарювання та громадян щодо доцільності впровадження єдиного мобільного номера для отримання інформаційно-довідкових послуг Контакт-центру ДФС, на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у розділі «Опитування» розміщено питання та варіанти відповідей.

Термін проведення опитування – з 22 травня до 15 червня 2015 року.

Просимо взяти участь та висловити свою думку.

Перевізний бізнес у полі зору податкової міліції

Протягом останніх місяців сумчани намагалися відстояти своє право сплачувати по 2 грн. за користування міським маршрутним транспортом. Однак, перевізники необґрунтовано збільшили вартість проїзду, не зважаючи на суспільні протести населення Сум.

Натомість громадянам буде цікаво знати як же перевізники виконують зобов’язання по сплаті податків до бюджету і чим вимірюється реальна ціна соціальної справедливості в обласному центрі.

Співробітники оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Сумах дослідили господарську діяльність декількох приватних підприємств, задіяних у наданні послуг перевезення пасажирів і встановили, що ті умисно занижували реальний обсягу пасажиропотоку для приховування отриманого доходу. У податковій звітності, наданої до інспекції перевізники занижували обсяг оподатковуваного доходу, щоб не сплачувати до бюджету податок на прибуток. У результаті таких дій протягом 2013 – 2014 років ними не сплачено до бюджету податку на прибуток у сумі понад 8 млн. грн.

Наразі матеріали перевірок зі встановленими порушеннями направлені до слідчого управління фінансових розслідувань фіскальної служби Сумської області, де їх зареєстровано у єдиному реєстрі досудових розслідувань. За фактами порушення податкового законодавства проводяться досудові перевірки.

«Король Артур» їхав до Росії

Інспектори Сумської митниці ДФС спільно з прикордонниками в ході здійснення інспектування державного кордону в пункті пропуску «Середина-Буда» затримали чоловіка з контрабандним товаром.

Українець на автомобілі «ВАЗ-2121» намагався перевезти до Російської Федерації для продажу товари. Митники вилучили у нього 8 головок сиру «Король Артур» вагою 53 кг та 7 планшетів марки «X-DIGITAL” та «Assistant». Вартість багажу встановлюється.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 482 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем».

Розпочато операцію «Нафтопродукт-2015»

Ситуація у сфері виробництва і обігу нафтопродуктів та скрапленого газу залишаються досить напруженою. У торговій мережі постійно виявляються факти реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу. Така незаконна діяльність призводить до ненадходження значних сум акцизного та інших податків до держбюджету.

З метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку розпочато операцію «Нафтопродукт-2015».

Оперативне управління Головного управління ДФС у Сумській області звертається до мешканців області з проханням повідомляти про виявлені факти незаконного обігу паливо-мастильних матеріалів, скрапленого газу за номером телефону (0542) 68-52-22 або у письмовій формі на адресу 40009, м. Суми, вул. Іллінська, 13.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: