Свято для малечі

3 июня 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №22(1001)

Щороку 1 червня десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різні заходи з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей і необхідності захисту прав неповнолітніх.

Віталія Роговська разом з сином Дмитром:В м. Охтирка на юних глядачів чекала насичена святкова програма. Театралізований концерт «Чарівний щебет дитинства» зацікавив присутніх яскравими виступами талановитих діточок. Учасники конкурсу малюнків на асфальті «Хочемо під мирним небом жити» зображували квіти, усміхнених щасливих людей та символіку України.

Особливо яскравим акцентом на святі була виставка виробів декоративно – ужиткової та технічної творчості вихованців ОМЦПО-МАН. Велику кількість бажаючих спробувати себе у творчості зібрали майстер-класи від учнів та викладачів та виставка робіт учнів дитячої художньої школи. Сімейний клуб «Умляндія» провів майстер-клас для дітей віком від 3-х років з плетіння браслетів та виготовлення виробів із тіста, а також організував виставку дитячих малюнків «Моя улюблена мама».

Анастасія Калюжна, учениця гімназіїРодзинкою цьогорічного свята стала дитяча святкова хода та парад візочків. Так кумедно визирали малюки зі своїх чудернадських візочків у вигляді потяга, будиночка, машини швидкої допомоги, корівки , зоряного неба тощо. Переможцем даного конкурсу стала Ангеліна МАРЧЕНКО з композицією «Казка». Сім’я Марченків отримала сертифікат на вечерю в кафе на суму 500 грн. Друге місце зайняв Діма Роговський зі своїм «Транспортним засобом» і також вирушив до кафе з сертифікатом на суму 400 грн. Проте ніхто з учасників не залишився без подарунку.

Фінальною нотою свята стала міні-мега дискотека для дітей біля КЗ «Охтирський МЦКІД».

Ось іще одне свято завершилося, проте так хочеться, щоб про наших діточок згадували не лише один раз на рік – 1 червня, а й протягом року. Щоб будувалися нові дитячі майданчики, а вже існуючі підтримувалися в належному стані та щоб літній відпочинок та оздоровлення діток стало більш доступним.

На святі побувала О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: