Охтирський ліцей відкрив свої двері для абітурієнтів

5 июня 2015 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | Нет комментариев | №22(1001)

У будинку молоді 27 травня всі бажаючі мали змогу відвідати захід «День відкритих дверей ДНЗ «Охтирського центру професійно-технічної освіти».

Ось і промайнув ще один навчальний рік. І випускники, вирушаючи у доросле життя, стоять на роздоріжжі, яку ж професію обрати – щоб і до душі була та й у фінансовому плані задовольняла. Саме з метою допомоги у вирішенні цього доленосного питання і було організовано свято у будинку молоді.

Анастасія Кисіль та Анастасія Бєляєва

Студенти ліцею підготували інформаційні стенди для абітурієнтів з метою ознайомлення зі спеціальностями, якими можна оволодіти в даному навчальному закладі. Зокрема, це й слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст; штукатур, маляр, лицювальник-плиточник; слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів; перукар, візажист та кухар.

На святі всі присутні мали змогу скуштувати патріотичне жовто-блакитне печиво, навчитися прикрашати святковий стіл та подивитися на майстер-клас по складанню серветок.

Якщо є бажаючі навчатися в рідному місті та отримати суспільно корисну та вельми необхідну робітничу професію у наш час, двері ДНЗ «Охтирського центру професійно-технічної освіти» завжди для них відкриті.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: