Стало відомо,що…

5 июня 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

…ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕ ВІДМІНЯЮТЬСЯ

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни, інваліди І-ІІІ груп особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, зможуть і надалі користуватися правом на безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті на міських та приміських маршрутах.

…ЗАТВЕРДЖЕНІ НАРОДНІЗАСІДАТЕЛІ

Сесія міськради затвердила список народних засідателів. До їх складу ввели практичного психолога шкли №2 Світлану Альошкіну, голову профкому ЦРЛ Олександра бездрабка, вчителя історії школи №1 Жанну Грицай, викладача автошколи Романа Кліща, технічного працівника ЦБС Лідію Корабельську, директора тер центру соціального обслуговування населення Олену Малікіну, заступника директора з навчально-виховної роботи школи №3 Ірину Мансурову, завідуючу господарством художньої школи Тетяну Масло, заступника директора школи №11 Олену Нестеренко, практичного психолога школи №4 Світлану Слухай, вчителя історії школи №5 Яну Салівон, провідного бібліотекаря ЦБС Людмилу Шевченко.

…ТРЕТЯ СПРОБА ДОБУДУВАТИ ЦРЛ

Цього разу держава дає кошти на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Передбачається, що з держбюджету на будівництво лікарняного комплексу в Охтирці виділяється 57 млн. 543 тис. грн., а з боку міського бюджету надійде 5 млн. 754 тис. грн., про що є рішення сесії міської ради. Замовником будівництва знову виступає управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, колишній заступник начальника якого перебуває під слідством за підозрою в здійсненні злочину передбаченому ч.5 ст.191 Кримінального кодексу – розтрата чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.

Нагадуємо, що між УКБ та певним ООО був заключний договір на капітальне будівництво Охтирської ЦРЛ. Заступник начальника УКБ забезпечував контроль за дотриманням правил ціноутворення в будівництві та здійснював приймання виконаних робіт. Зловживаючи своїм службовим становищем, в інтересах ООО чиновник підписав акти приймання виконаних робіт, в які була включена вартість уже оплаченого раніше обладнання. В результаті цього ООО було безпідставно перераховано більше 1 млн. грн., чим нанесено державі збитків у особливо великих розмірах.

Тому при освоєнні знову виділених значних коштів на добудову довгобуду треба забезпечити громадський контроль, аби попередити зловживання.

…ГОТУЮТЬСЯ НОВІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Міська рада внесла доповнення до плану своєї діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік. Зокрема, внесене питання про затвердження міської програми приватизації комунального майна територіальної громади на 2015-2017 роки. Крім того, депутати мають намір обмежити реалізацію пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі в нічний час. З цією метою готується відповідний регуляторний акт.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: