Охтирська ОДПІ

9 июня 2015 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

В Охтирці відбулось нагородження переможців дитячого конкурсу

Конкурс дитячої творчості на податкову тематику проводиться в Україні вже більше десяти років. Щоправда цього року він змінив назву. Замість вже звичної «Податки очима дітей» на «Майбутнє країни – у мріях дитини». Цей творчий конкурс спрямований на формування економічної грамотності та культури у школярів, а також – вивчення та розуміння ними ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави і суспільства.

Протягом січня – квітня 2015 року проходив районний – перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості Компетентним журі було визначено кращі роботи. Призові місця серед учасників конкурсу визначались в залежності від вікової категорії та напрямків робіт. Відповідно до умов проведення конкурсу роботи, які зайняли перші місця у районному турі, направлено до Головного управління ДФС у Сумській для участі у обласному етапі конкурсу.

27 травня цього року в Охтирській художній школі відбулось нагородження переможців конкурсу по художньому напряму у віковій категорії 12-15 років. Переможці нагороджені дипломами, подарунками та солодощами.

Охтирська ОДПІ висловлює подяку спонсорам конкурсу: ПК НГВУ «Охтирканафтогаз», ПК «Охтирські теплові мережі», ТОВ «САН», ПП «Лімік», приватним підприємцям Храмовій Н., Пластуну А, Шейко Р., Дуднік Н. за фінансову підтримку та допомогу в організації проведення конкурсу.

ДФС Сумщини виявила порушення у сфері державних оборонних замовлень

За матеріалами працівників оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області військовою прокуратурою Сумського гарнізону відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб одного з державних підприємств області, яке спеціалізується на виробництві продукції оборонного призначення.

Керівники підприємства при виконанні державних оборонних замовлень, зловживаючи службовим становищем, відображали у звітності безтоварні операції з суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності. Протягом минулого року укладалися договори з рядом підприємств Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини на постачання специфічних комплектуючих. Цим вони незаконно сформували податковий кредит з ПДВ на суму 1,3 млн. грн.

Фахівці ДФС з’ясували, що взаємовідносини між підприємством та постачальниками з ознаками фіктивності не були направлені на здійснення реальних подій, а бюджетні кошти перераховувалися для отримання податкової вигоди у вигляді незаконного формування податкового кредиту.

Злочин кваліфікується за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах».

На Сумщині митники ДФС виявили у росіянина більше мільйона рублів

Під час здійснення митного контролю в пункті пропуску «Конотоп» в потязі сполученням «Київ-Москва» фахівці Сумської митниці ДФС вилучили велику кількість валюти.

Один з пасажирів, мешканець Москви, задекларував при перетині кордону 500 тисяч російських рублів. Чоловік зазначив, що ніяких інших грошей, окрім задекларованої суми, у нього немає.

Під час подальшого контролю виявилося, що чоловік провозить ще 660 тисяч рублів Російської Федерації. Таким чином, загальна сума склала майже 1,2 мільйона рублів.

Відповідно до чинного законодавства фізична особа має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування митному органу». Згідно курсу НБУ 10 рублів РФ – 4,1 грн., еквівалент 10000 євро в перерахунку становить 554,2 тисячі рублів РФ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Незадекларовану валюту у сумі 606 тисяч рублів РФ, яку порушник намагався перевезти до Росії, митники вилучили. Згідно курсу Національного банку України це майже 250 тисяч гривень.

На Сумщині оперативники ДФС затримали бразильські язики

У рамках проведення операції «Рубіж» фахівцями ГУ ДФС у Сумській області спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Свеса» Сумського прикордонного загону затримано вантажний автомобіль з яловичиною – понад 20 тонн язиків.

Водій, громадянин України, мешканець Київської області, надав оперативникам для перевірки підроблені супровідні документи. Документів, які б підтверджували походження та якість товару, він не мав. Проте, як зазначалось на упаковці, країною походження продукції є Бразилія.

У причепі знаходилося 20 тонн яловичої продукції (язики), упаковані в картонні коробки вагою від 22 до 29 кг у кількості 919 штук, на загальну суму 2,4 млн. грн.

У зв’язку з відсутністю документів, які б підтверджували реальне походження та безпечність товару, а також з невідповідністю даних, внесених до накладної, вказаний вантаж було вилучено.

За даним фактом слідчим підрозділом ДФС у Сумській області відкрито кримінальне провадження за статтею 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Затверджені нові форми акцизних марок

Кабмін постановою від 14.05.2015 року N 296 затвердив нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Марки акцизного податку нового зразка запроваджуються з 1 липня 2015 року.

Крім цього, Кабмін постановою від 14.05.2015 року № 297 вніс зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Даними змінами, зокрема, уточнено, що маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв з вмістом спирту до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.

Новий Закон у сфері ліцензування сприятиме розвитку підприємництва

З 28 червня 2015 року набирає чинності Закон від 02.03.2015 N 222 "Про ліцензування видів господарської діяльності".

Закон визначає виключний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, встановлює нагляд і контроль, відповідальність за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Закон істотно спрощує порядок отримання ліцензій, зменшує кількість видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню,

Дія Закону не поширюється на порядок видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на здійснення:

банківської діяльності;

діяльності в галузі телебачення і радіомовлення;

виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Роман Насіров: Ми пропонуватимемо випуск ОВДП для погашення заборгованості з ПДВ

«Ми знаємо про існуючі проблеми з відшкодуванням податку на додану вартість. Ми не закриваємо очі на значний борг та не ігноруємо запити підприємців. Наша мета – допомогти бізнесу, тому зусилля керівництва фіскальної служби максимально направлені на вирішення цієї задачі», – прокоментував ситуацію новопризначений Голова ДФС Роман Насіров.

На сьогодні заборгованість з відшкодування ПДВ перед металургами складає більше 7 млрд. гривень. Найбільшими серед них є підприємства: ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» (1,4 млрд. грн.), ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» (1,1 млрд. грн.), ПАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь» (860 млн. грн.), ВАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» (720 млн. грн.), ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського (911 млн. грн.) та ін.

Заборгованість перед аграріями сягає майже 4 млрд. гривень, також існує борг і перед іншими підприємствами, серед яких ПАТ «Одеський припортовий завод» із залишком невідшкодованих сум ПДВ більше 1 млрд. гривень та ін.

Цей борг накопичувався роками. З року в рік бюджетного ресурсу не вистачало для задоволення всіх запитів. Нажаль, тут задіяно багато чинників – як складна економічна ситуація, так і незбалансованість бюджетної політики попередніх років.

«Заради відновлення балансу в економіці та підтримки підприємців необхідно раз і назавжди вирішити це питання», – наголосив Голова ДФС України. Він зазначив, що з метою погашення великого обсягу накопиченої заборгованості з відшкодування ПДВ фіскальна служба звернулася до Міністерства фінансів з пропозицією випуску ОВДП.

Цей фінансовий інструмент надасть змогу підприємствам отримати ліквідність та оборотні кошти.

Окрім того, не зважаючи на нинішню складну ситуацію в країні, суб’єкти господарювання отримують бюджетне відшкодування податку на додану вартість.

Так, у січні – квітні 2015 року відшкодовано 16,5 млрд. грн., що на 26% більше, ніж за аналогічний період 2014 року, з них в автоматичному режимі – 73%, або 11,9 млрд. грн., що на 43%, або на 3,6 млрд. грн. більше, ніж торік.

Відшкодування ПДВ проводиться з урахуванням бюджетного ресурсу, встановленого Міністерством фінансів України та наявних коштів на єдиному казначейському рахунку.

Одночасно з цим заявлені суми відшкодування ПДВ проходять ретельну перевірку на предмет наявних кримінальних проваджень, сум нанесених державі збитків, користування «схемами» ухилення від оподаткування та наявності податкового боргу.

Охтирські податківці 1 червня привітали дітей з празником.

У традиціях Охтирській податківців брати участь у заходах, які відбуваються в місті. От і цього разу представники Охтирської ОДПІ взяли участь у світі – Міжнародному дню захисту дітей.

Іграми та конкурсами відмітили юні мешканці Охтирщини 1 червня день захисту дітей. В рамках заходу пройшов конкурс дитячої творчості « Малюнок на асфальті», в якому взяло участь більше 200 дітей. Містом для творчості стала міська площа, де діти різного віку могли намалювати будущий мир. Особливе місто зайняла виставка дитячої творчості, яка провела усіх присутніх в яскравій та казковий мир.

Юній учасниці Охтирської художньо школи, роботи якої взяли участь у виставці – Куст Анастасії був вручений подарунок від Охтирської ОДПІ.

Звертаючись з вітальною промовою, спеціаліст з комунікацій Ольга Слізченко побажала присутнім бути чесними і працьовитими, жити змістовно та цікаво – заради себе, заради своїх рідних і близьких, заради України.

Графік Особистого прийому громадян посадовими особами Охтирської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області

Шевченко

Юлія Іванівна

Начальник Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

Кожний понеділка

9.00-19.00

Гапонова

Наталія Миколаївна

Начальник управління податкового аудиту Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

Кожний вівторок

9.00-19.00

Грабар

Оксана Валеріївна

Начальник управління оподаткування юридичних осіб Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

Кожну середу

9.00-19.00

Графік Особистого прийому громадян посадовими особами  Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області

Окрайченко

Наталія Василівна

Голова Комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області, перший заступник начальника інспекції

Кожний четвер

9.00-19.00

Сич

Ольга Борисівна

Начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській

Кожну п’ятницю

9.00-18.00

Бойко

Наталія Василівна

Заступник голови Комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області, заступник начальника інспекції – начальник Великописарівського відділення

Кожну середу

9.00 – 19.00

смт. В-Писарівка

Кулініч

Роман Андрійович

Заступник голови Комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області, заступник начальника інспекції – начальник Тростянецького відділення

Кожний понеділок

9.00-19.00

м. Тростянець

Попередній запис на прийом проводиться робочі дні за телефоном 3-14-17. Проведення запису завершується не пізніше 45 хвилин до закінчення робочого дня.

Запис на черговий прийом до Охтирської ОДПІ припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому .

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: