Стало відомо, що…

10 июня 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №23(1002)

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ВІДНОВЛЕНО

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Охтирської РДА Ірина Крупчан, в червні-серпні 2015 року безкоштовне перевезення пільгових категорій населення району на приміських маршрутах буде здійснюватись два рази на місяць, у визначені для кожного маршруту пільгові дні, по два пільгових рейси на кожен маршрут.

Детальнішу інформацію про перевезенню пільговиків за даний період Ви зможете переглянути на сайті roxolana.com.ua В подальшому безкоштовне перевезення пільгових категорій населення буде здійснюватись в залежності від надходження бюджетних коштів.

…Скільки ми сплатили податків

У січні-квітні 2015 року до Зведеного бюджету Охтирською ОДПІ зібрано 142845,5 тис. грн. податків, зборів і обов’язкових платежів. Індикативні показники поточного року доведені у сумі 421414,4 тис.грн. виконано на 33,9%, що менше надходжень минулого року на 460 227,8 тис.гривень.

У січні – квітні 2015 року до загального фонду Державного бюджету Охтирською ОДПІ зібрано податків і зборів у сумі 71015,2 тис. гривень. Індикативні показники зі збору платежів до загального фонду Державного бюджету в сумі 357638,3 тис. грн. виконані на 19,9 відсотків.

Сума військового збору за 4 місяця поточного року склала 5955,9 тис. грн.

Єдиного соціального внеску зараховано в сумі 147271,8 тис. грн.

Надходження до місцевого бюджету становлять 71830,1тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року збір платежів до місцевого бюджету збільшено на 8715 тис. грн..

Нарощення обсягів місцевого бюджету відбулось за рахунок збільшення надходжень:

По податку з доходів фізичних осіб на 41688,5 тис. грн.;

По платі за землю на 3424,3 тис. грн.;

По єдиному податку на 2357 тис. грн.;

Акцизний податок з реалізації підакцизних товарів на 2627,4 тис. грн;

По платі за лісові ресурси на 532,5 тис. грн.;

По платі за нерухоме майно на 264,8 тис. грн.

…Дурили державу на оборонних замовленнях

За матеріалами працівників оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області військовою прокуратурою Сумського гарнізону відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб одного з державних підприємств області, яке спеціалізується на виробництві продукції оборонного призначення.

Керівники підприємства при виконанні державних оборонних замовлень, зловживаючи службовим становищем, відображали у звітності безтоварні операції з суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності. Протягом минулого року укладалися договори з рядом підприємств Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини на постачання специфічних комплектуючих. Цим вони незаконно сформували податковий кредит з ПДВ на суму 1,3 млн. грн.

Фахівці ДФС з’ясували, що взаємовідносини між підприємством та постачальниками з ознаками фіктивності не були направлені на здійснення реальних подій, а бюджетні кошти перераховувалися для отримання податкової вигоди у вигляді незаконного формування податкового кредиту.

Злочин кваліфікується за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: