Оздоровча кампанія 2015. Чи існує альтернатива «Космосу»?

11 июня 2015 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | Нет комментариев | №23(1002)

СергієнкоЦіни на відпочинок маленьких охтирчан в цьому році досить «кусючі». На жаль, не кожна родина може дозволити собі викроїти із сімейного бюджету 3500 грн. за одну зміну тривалістю 21 день в ДТВ «Космос». Чи є альтернатива «космічним» цінам на оздоровлення дітей, ми поцікавились у методиста з початкової освіти Наталії Сергієнко:

Як і кожного року, з настанням літа, у батьків виникає нагальне питання, як правильно організувати оздоровлення та відпочинок своїх дітей протягом літніх канікул. Саме тому з метою розвитку творчих здібностей та інтересів дітей, організації змістовного та безпечного дозвілля , формування навичок здорового способу життя й розпочали свою роботу табори відпочинку.

З 2 по 19 червня на базі загальноосвітніх шкіл та гімназії працюватиме 9 пришкільних та 2 профільних табори українознавчого спрямування «Зоряний» та наукового спрямування «Науковець».

З 22 червня по 10 липня працюватиме 2 профільних табори на базі ОМЦПО-МАН організаційно-масового спрямування «Левадія» та КЗ «Охтирська ДЮСШ» спортивного напряму «Олімпієць».

З 13 по 30 липня на базі ОМЦПО-МАН працюватимуть 2 профільних табори екологічного напряму «Паросток» та декоративно-ужиткового напряму «Віночок».

Всього у пришкільних та профільних таборах протягом літнього періоду планується охопити відпочинком та оздоровленням 1505 дітей.

Термін роботи пришкільних та профільних таборів 14 днів, денна вартість харчування 24 грн. (16 грн. – за рахунок бюджетних коштів, 8 грн. – залучені кошти). Діти сироти (19 дітей), діти позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей (141), діти батьки яких беруть участь в АТО (63 дитини), діти внутрішньо переміщених осіб (17 дітей) харчуватимуться безкоштовно, за рахунок бюджетних коштів.

У пришкільних та профільних таборах буде забезпечено оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій, обдарованих та талановитих дітей. В сумі кількість дітей пільгових категорій, які будуть охоплені оздоровленням та відпочинком становить 994 дитини.

Усі дошкільні навчальні заклади міста на період проведення оздоровчої кампанії були переведені на санаторний режим роботи, витрати на харчування збільшено на 10% для придбання свіжих фруктів та овочів .

Для забезпечення проведення оздоровчої кампанії на харчування дітей у пришкільних та профільних таборах відділом освіти, молоді та спорту планується використати 505,6 тис. грн. в т.ч. 364,0 тис. грн. коштів міського бюджету та залучено 141,6 тис. грн. позабюджетних коштів.

Також протягом літа буде організовано трудову зайнятість дітей та учнівської молоді.

Отже, альтернатива «космічним» цінам є – і це пришкільні та профільні табори, які вже люб’язно відчинили свої двері для всіх бажаючих дітлахів.

Дислокацію таборів відпочинку на базах закладів освіти Ви можете переглянути на сайті газети «Роксолана-Максі».

О. Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: