Чи безпечно купатися в річці Ворскла?

12 июня 2015 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | Нет комментариев | №23(1002)

ВорсклаПозначка термометра все вище і вище підіймається догори і пляжний сезон на узбережжі р. Ворскла вже розпочато. Тому на часі поговорити про воду, а точніше про її відповідність вимогам Держстандарту.

Спеціалісти Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Сумській області почали проведення лабораторних аналізів води на відповідність санітарним нормам з кінця травня. Хімічний та бактеріологічний аналіз води здійснюватиметься раз на тиждень, а на холерний вібріон – раз в два тижні до кінця оздоровчого сезону. Як відзначив головний спеціаліст відділу організації державного санітарного нагляду, соціально-гігієнічного моніторингу та профілактики неінфекційних захворювань Михайло Несторенко, існує три місця забору води – це центральний пляж в с. Доброславівка, пляж в с. Климентове, а також місце відпочинку в Буймерівці.

На сьогоднішній день вода на перевірених пляжах відповідає вимогам Держстандарту.

Всім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення всього організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Тож гайда до водоймища!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: