На дітях-сиротах не зекономили

12 июня 2015 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №23(1002)

До Охтирської міжрайонної прокуратури надійшли письмові звернення осіб, які досягли 18-річного віку про те, що відділом освіти Охтирської РДА в порушення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку» не виплачується одноразова допомога по досягненню повноліття дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування в розмірі 1810 грн.

Згідно з п.4 постанови Кабміну виплата одноразової допомоги здійснюється у готівковій (грошовій) формі районними (міськими) відділами (управліннями, департаментами) освіти на підставі заяви та паспорта отримувача цієї допомоги.

Встановлено, що неповнолітні особи перебували на первинному обліку служби у справах дітей Охтирської РДА зі статусом дитина, позбавлена батьківського піклування та написала заяви щодо отримання коштів в сумі 1810 грн.

ПанченкоРозпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації затверджено список дітей, яким повинна бути виплачена допомога по досягненню 18-річного віку. Однак відділом освіти не проведена вказана виплата коштів.

У зв’язку з тим, що грубо порушено право дітей на отримання допомоги по досягненню повноліття, Охтирським міжрайонним прокурором до Охтирського міськрайонного суду були заявлені три позовні заяви в інтересах дітей до відділу освіти Охтирської РДА про стягнення одноразової грошової допомоги в сумі 1810 грн. кожному. Тільки після цього відділ освіти надав грошову допомогу дітям.

Прокурор Охтирської міжрайонної прокуратури молодший радник юстиції В.Панченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: