Славиться наш край талантами

12 июня 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №23(1002)

«Звичайні люди клопочуться тільки про те, щоб коротати час, а хто має який-небудь талант, – щоб скористатися часом.»- колись сказав видатний німецький філософ А. Шопенгауер. І справді, випускники дитячої музичної та художньої шкіл довгі роки вміло поєднували навчання в загальноосвітній школі з вдосконаленням свого таланту.

Випускники музичної школи

5 червня в приміщенні Охтирської дитячої школи пройшов випускний вечір. Цей рік виявився плідним, адже освітній заклад випустив 39 учнів, 16 з них – відмінники навчання. Зокрема, це випускники хореографічного відділення, фортепіанного, оркестрового та народного відділів. Навчання в середньому тривало від 6 до 8 років. Цікаво, що з 50 викладачів даної школи 39 є її випускниками. Потім перед більшістю вихованців музичної школи відкриваються двері вищих навчальних закладів.

М.Верютіна, 14 роківЦього ж дня в дитячій художній школі імені Тараса Шевченка відбувся захист дипломних робіт. Освітній заклад нарахував в цьому році 24 випускники, які присвятили своїм творчим пошукам хто шість, а хто й десять років. Кожна дипломна робота мала свою особливість і неповторність. Зокрема Ірина Гармаш, яка відвідувала школу дев’ять років, виконала дипломну роботу під назвою «Чарівна мить» з розфарбованої яєчної шкаралупи. Маша Верютіна продемонструвала всім присутнім свою дипломну роботу – чудовий натюрморт.

Всі вихованці шкіл обдаровані та впевнені в собі, вони є цвітом нашої нації. В світлі останніх подій нам так не вистачає «ковтка свіжого повітря», аби не занепасти духом. І саме в такі часи хочеться доторкнутися до прекрасного, в чому нам і допомагає творча молодь.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: