Незабутня зустріч в кафе «Дворик»

14 июня 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №23(1002)

6 червня кафе «Дворик» гостинно відчинив свої двері для випускників 1995 року ЗОШ № 3

«20 років промайнули так швидко. Здається, що ніби недавно ще сиділи за шкільними партами. Клас був дуже дружній – якщо й прогулювали уроки, то півкласу одразу, – пригадує Андрій Андрухєй. Наш класний керівник Світлана Володимирівна Гарна протягом всього періоду навчання була нам наче любляча мама. Найяскравішим і, напевно, найромантичнішим моментом став випускний вечір при свічках, оскільки на деякий час вимкнули світло. Потім всім дружнім колективом зустрічали світанок на Кургані бойової слави».

«Проте на зустріч не всі мали змогу прийти. Життя наскільки непередбачуване, що випускники пороз’їжджалися по світу, хто куди – в Канаду, Іспанію, Італію та Росію, – розповіла класний керівник Світлана Володимирівна Гарна».

Атмосфера на святі була настільки дружньою та невимушеною, а усміхнені обличчя випускників настільки щасливими, що здавалося ніби друзі й не розлучалися на довгі 20 років. Цьому сприяло й комфортне та затишне місце, яке обрали для зустрічі колишні однокласники. Плескіт води, що доноситься від каскаду водоспаду – дарує життєдайну прохолоду, яскраві квіти наповнюють повітря п’янким ароматом, апетитний запах страв так і запрошує відвідати літній майданчик елітного кафе «Дворик».

Випускники 1995 року ЗОШ № 3

Отож, якщо Ви бажаєте провести зустріч з однокласниками та отримати задоволення від чудового відпочинку, смачної їжі, свіжого повітря та музики, то КАФЕ «ДВОРИК» Вас чекає за адресою площа Соборна, 2.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: