Стало відомо, що…

18 июня 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №24(1003)

…Вантажівки їздитимуть вночі

«Укравтодор» увів обмеження на рух важковагового автотранспорту в жарку пору року: пересування основними дорогами загального користування можна буде переважно вночі.

Суть заборони полягає в тому, що рухаючись дорогою, покриття якої схильне до деформації, важковаговий транспорт загальною масою понад 24 тонни з навантаженням більше ніж 7 тонн на вісь залишає на ньому глибокі колії, через які утворюються тріщини і т.д. ас обмеження встановлений з 9-10 години ранку до 21-22 годин вечора. Уже встановлені відповідні забороняючі дорожні знаки та інформаційні панно, а також визначені місця тимчасової стоянки транспортних засобів на період дії обмеження.

…У торгівельній мережі – небезпечний майонез

Державна санепідемслужба повідомила про надходження в роздрібну торгівлю області майонеза із збудником сальмонельоза. Мова йде про майонез «Провансаль Люкс» 35% жирності, виготовлений 12 травня 2015 року (партія №5/1) приватним підприємством «Бест» м.Бровари. За результатами досліджень, у семи зразках цього продукту виявили збудник сальмонельозу. Зараз вказана партія вилучається з магазинів і закладів ресторанного господарства. Його вживання вже призвело до отруєння жителів Чернігова, де на гострі кишкові інфекції вже захворіли близько ста чоловік.

…Знову обіцяють нафтові гроші

За інформацією заступника голови обласної ради Віри Лаврик, керівництво області звернулося в Кабінет Міністрів України з проханням допомогти Сумщині отримати 40 млн. грн. від «Укрнафти». Це традиційна плата, яку область просить за користування її надрами. В Кабміні пообіцяли, що регіон таки отримає свої 40 млн. до 1 вересня.

…Український індекс щастя

Україна посіла 111-те місце із 158-ми можливих у щорічному світовому індексі щастя. Наша країна розмістилася між Іраном та Іраком. А сусідня Білорусь, наприклад, посіла 59-те місце, Росія – 64-те.

…СумДУ підняв рейтинг

Шість українських вишів увійшли дорейтингу найкращих у світі. Найвищупозицію та 421-е місце в рейтингу отримав Київський національний університетім. Шевченка. За ним слідують Київськийта Харківський політехнічні інститути йДонецький національний університет.Уперше до рейтингу потрапили Харківський національний університет ім. Каразіна й Сумський державний університет.

…Хто був у полоні отримає компенсацію

Німеччина заявила, що виплавить компенсації колишнім радянським військовополоненим за страждання, які ті перенесли в неволі, – по 2,5 тис. євро кожному. За оцінками експертів, із 5,3 млн. радянських солдатів й офіцерів, які були захоплені в полон у 1941-45 рр., залишилося 4 тис. осіб.

…Місто готується до зими

Комунальна служба міськради в ході підготовки до зимового періоду вже виконала завдання по підготовці соляно-піщаної суміші для посипання доріг і тротуарів під час ожеледиці. Для цього було придбано 486 кубів піску і вагон солі – 69 тонн на суму 44,8 тисячі гривень. Цієї кількості суміші, як правило досить на весь зимовий період.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: