Запрацював онлайн-сервіс для бізнесу

19 июня 2015 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №24(1003)

На сайті Міністерства юстиції запроваджено онлайн-сервіс для бізнесу. Зйого допомогою фізичні таюридичні особи можуть отримати виписки, витяги ібізнес-довідни.

Оформлення документа займає всього декілька хвилин. І найцікавіше те, що, як стверджують чиновники, отримані електронні довідки не потребують жодних додаткових підтверджень чи печаток.

Є п’ять простих кроків, які людині треба зробити для отримання документа: зайти на сайт Міністерства юстиції, ввести пошукові дані (назву компанії, код єдиного реєстру тощо), зачекати, доки сформується документ (це займе близько півхвилини), сплатити за послугу карткою та роздрукувати документ.

Якщо ж певні структури вимагатимуть печатку на документі, то люди можуть повідомляти про це на номер «гарячої лінії» – 044-279-82-55.

Електронна бізнес-довідка коштує 50 гривень, витяг з реєстру нерухомості — 21 гривню. Якщо приходити в "Єдине вікно", то там потрібно буде заплатити приблизно на 20 гривень більше за кожен документ. Ще одна перевага в тому, що онлайн-сервіс працює цілодобово і без вихідних.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: