21 червня – День батька

21 июня 2015 | ПРИВІТАННЯ | Нет комментариев | №24(1003)

Татусі – помічники

День батька – щорічне свято на честь татів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. На державному рівні день батька в Україні не визначений, проте неофіційно його відзначають як у третю неділю червня так і в третю неділю вересня. В США святкувався з 19 червня 1910 року. З часом й інші країни, де декларується повага до сімейних цінностей, почали відзначати цей день, вшановуючи чоловіка-татуся.

У сім’ях батьків-одинаків в Україні зростають приблизно 500 тисяч дітей. Як відзначила Ірина Божко, начальник відділу соціальних виплат Управління соціального захисту, в Охтирці вісім татусів, на котрих оформлена допомога при народженні дитини в розмірі 41 280 грн. ( 10 320 грн. одноразова виплата та 860 грн. щомісячно, протягом 36 місяців ). Один з татусів є батьком-одинаком.

Напередодні цього свята ми поцікавилися в татусів, як саме вони допомагають своїм дружинам:

Ващенко ОлегОлег Ващенко, підприємець:

- Я воджу та забираю із садочка доньку Даринку, якій виповнилося 6 років. Також намагаюся організувати цікаві екскурсії та розваги для всієї родини. Ми дуже полюбляємо відвідувати Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького в м. Харків. Також їздимо до Полтави та Сум в торгово-розважальні центри, де кожен знаходить собі заняття до душі. Пригощаю Даринку морозивом та цукерками, які вона просто обожнює. Однак в нашому місті замало культурних місць відпочинку, де можна весело провести час з малечею.

ТкаченкоАндрій Ткаченко, підприємець:

- Моєму синочку Михайлику лише 2 місяці. Коли я приходжу з роботи, то намагаюся прогулятися з візочком до «Ківшара», щоб подихати свіжим повітрям разом з малюком. Вночі я заступаю на «нічну зміну», десь з третьої години, щоб моя дружина мала змогу трішки перепочити. Якщо синочок не хоче спати, то я його колисаю, доки не заспокоїться.

КанівецьАндрій Канівець разом з доньками Кароліною та Лєрою:

- Зараз я разом з іншими татусями допомагаю садочку «Теремок» облаштовувати дитячий майданчик для групи «Сонечко», щоб моя меншенька донечка Каролінка мала змогу гратися на свіжому повітрі. Сьогодні завершимо обгороджувати майданчик дерев’яною огорожею. Попереду роботи ще багато, проте на сумлінну працю нас надихають наші дітлахи.

Ігор Костюкевич разом з донькою Євгенією, підприємець:

Костюкевич- Я намагаюся більше часу проводити з донькою та сином. Разом ми відвідуємо культурно-розважальні заходи, що проводяться в місті. Також полюбляємо активно відпочивати в лісі чи на березі річки з піснями під гітару біля багаття. А взагалі робота в мене забирає багато часу, проте я завжди намагаюся знаходити вільну хвилинку для спілкування з дітлахами. Літо уже в розпалі,і я планую зробити його незабутнім для своєї родини.

ГейкоВолодимир Гейко, громадський діяч

Я купив дружині автомобіль, щоб вона не витрачала багато часу та зусиль на те, щоб відвести дітей до садочку та школи. Якщо вдень маю вільний час, то залюбки приготую обід, можу навіть навести лад в оселі. Але з того часу, як я став займатися громадською діяльністю, допомагаю дружині по господарству рідше. На вихідних обов’язково всією сім’єю їздимо провідувати мою маму, яка проживає в с. Довжик та батьків дружини, які мешкають в м. Охтирка.

Михайло Мельник, батько двох дітей:

- Допомагаю дружині по господарству, інколи готую смачні страви. А особливо я люблю писати вірші і присвячувати їх своїй дружині. Пропоную Вашій увазі вірш під назвою «Жіноча доля»:

Мельник Михаил

Как часто женщин обижаем,

Порою просто без причин.

Их горьких слез не замечаем,

На лицах плачущих морщин.

Судьбу мы женскую не знаем,

А жизнь ее хотим узнать…

Зачем мы женщин обижаем?

И где мужская благодать.

В порыве страсти или гнева,

Мужчина должен все понять.

Какая женщина счастлива,

Когда во сне ее обнять.

Любите женщину, целуйте,

Цветы дарите просто так…

Любимых женщин уважайте,

Для жизни это… НЕ ПУСТЯК.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: