Чи скоро діти їстимуть рибу?

24 июня 2015 | МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №25(1004)

Вже протягом більше ніж 2 місяці до раціону дітей навчально-виховних закладів міста не входить свіжоморожена морська риба. Так триватиме щонайменше до середини липня. А все через змову постачальників, яку виявили фахівці Держфінінспекції в Сумській області. Кажуть, що документи надійшли від кількох підприємців, а насправді за ними «було видно одні вуха». Пояснює ситуацію заступник міського голови Генадій Івах:

Івах- Після того, як були виявлені порушення законодавства у сфері державних закупівель на суму 494,1 тис., відділ освіти Охтирської міської ради розірвав договір на постачання риби. Наступний тендер відбувся 9 червня. Однак після розкриття пропозицій тендерний комітет знову виявив порушення у вигляді подачі постачальниками неповних пакетів документів. 10 червня відділ освіти Охтирської міської ради втретє оголосив проведення нового тендеру на закупівлю риби. Продавці рибної продукції до 2 липня мають змогу подати заявку на участь в конкурсних торгах. Після відкриття пропозицій планується підписати договір на постачання риби, якщо учасники нададуть повний комплект документів та не буде знову виявлено змови.

От і виходить, що аж в середині липня дітлахи матимуть змогу повноцінно харчуватися і до їхнього раціону нарешті ввійде такий необхідний для підростаючого організму продукт, як свіжоморожена морська риба. І хто в цьому винен?

Запитувала О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: