Дефекти ліквідовано. А за чий рахунок?

24 июня 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №25(1004)

Тільки напередодні нового року зробили ремонт фасаду дитячої художньої школи, як уже потекла по стінах фарба. Очевидно, що будівельники допустили брак в роботі. Жителі мікрорайону Дачний спостерігали, як огріхи наново переробляли. За чиї кошти, запитують охтирчани? Відповідь на це запитання ми попросили дати начальника відділу культури і туризму Охтирської міської ради Любов Бобарикіну:

Бобарикіна- В зв’язку з необхідністю ефективного використання енергетичних ресурсів в опалювальний період міська рада прийняла рішення про проведення утеплення фасаду дитячої художньої школи ім. Тараса Шевченка. Оскільки коштів на проведення даних робіт заплановано було недостатньо, то вирішили провести його в два етапи.

Перша черга утеплення виконана ТОВ «Променергобуд Україна» в жовтні-грудні 2014 року. Технічний нагляд здійснювало приватне підприємство «Харків Спецбудмеханізація-7». З обласного бюджету на проведення даних ремонтно-будівельних робіт були виділені кошти в сумі 498тис. 678 грн.

Проте протягом зимового періоду були виявлені дефекти – потекла фарба по стінах через неправильно встановлений парапет. Оскільки гарантійний термін, передбачений договором, складає один рік з дати підписання, то виконавці робіт нещодавно ліквідували вищезгадані недоліки за власний рахунок.

Друга черга по утепленню фасаду художньої школи розпочнеться, як тільки надійдуть кошти з бюджету.

О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: